-
IzpārdotsPASTA DEL CAPITANOBērnu zobu pasta PASTA DEL CAPITANO Strawberry Baby 3+, 75 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €26,53 par l -
-
LA DROGHERIALauru lapas LA DROGHERIA Alloro Foglie, 18g
Tikai 5 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €110,56 par kg -
IzpārdotsLA DROGHERIARozmarīns LA DROGHERIA Rosmarino Foglie, 15g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €132,67 par kg -
LA DROGHERIASaldā paprika LA DROGHERIA Paprika Dolce, 35g
Tikai 10 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €56,86 par kg -
LA DROGHERIAMaltā kurkuma LA DROGHERIA Curcuma Macinata, 40g
Tikai 10 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €49,75 par kg -
CHANTECLAIRTrauku mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lemon & Basil, 500 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena par -
-€0,65FLOÏDDušas želeja FLOÏD Vetyver Splash, 100 ml
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €19,50 par l€2,60 EUR -
JaunsSAN BENEDETTOAugļu dzēriens ar plūmju sulu SAN BENEDETTO Prugna, 750 ml
Tikai 3 atlikumā€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €2,60 par l -
IzpārdotsJaunsSAN BENEDETTOAugļu dzēriens ar guavas sulu SAN BENEDETTO Guava, 750 ml
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €2,60 par l -
-€0,25IzpārdotsPOMILIATomātu biezenis klasiskais POMILIA Passata di Pomodoro, 690g
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €2,83 par kg€2,20 EUR -
EASYKrāsas un netīrumu savākšanas lupatiņas EASY Antibacterial, 16 gab.
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €0,12 par item -
IzpārdotsMUTTITomātu koncentrāts MUTTI Doppio Concentrato, 140g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €13,57 par kg -
-€0,30SCOTTIĀtri pagatavojamie pilngraudu Venere rīsi SCOTTI, 200g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €9,50 par kg€2,20 EUR -
IzpārdotsGUTTIAU SNACKSardīnijas uzkoda ar rozmarīna garšu GUTTIAU SNACK Rosmarino, 70g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €27,14 par kg -
JaunsGUTTIAU SNACKSardīnijas uzkoda ar Pecorino garšu GUTTIAU SNACK Pecorino, 70g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €27,14 par kg -
IzpārdotsSAILAKarameļu konfektes ar lakricas garšu SAILA Morsi di Liquirizia, 100g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €19,00 par kg -
-€0,40LADY VENEZIALūpu balzams LADY VENEZIA Cococutie
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €29,23 par l€2,30 EUR -
VALFRUTTAKonservēti zaļie zirnīši VALFRUTTA Piselli Piccolissimi, 370g
Tikai 4 atlikumā€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €5,14 par kg -
JaunsPANEANGELIDehidrēts ieraugs PANEANGELI Lievito Madre, 30g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €63,33 par kg -
-€0,30COLUSSIBiskvīta cepumi COLUSSI Zuppalatte, 250g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €7,60 par kg€2,20 EUR -
Izpārdots -
ASOLO DOLCERullīši ar citronu krēmu ASOLO DOLCE, 110g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €17,27 par kg -
PANEANGELICepamais pulveris ar maigu vaniļas aromātu PANEANGELI, 48g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €39,58 par kg