-
-€0,30IzpārdotsLA DROGHERIASīpolu pārslas LA DROGHERIA Cipolla Fiocchi, 18g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €105,56 par kg€2,20 EUR -
LA DROGHERIASmalkais karijs LA DROGHERIA Curry Delicato, 30g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €63,33 par kg -
JaunsROSSO GARGANONomizoti tomāti tomātu sulā ROSSO GARGANO Pelati di Puglia, 400g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,50 par kg -
SOFFICEMitrās salvetes mazuļiem SOFFICE Aqua, 72 gab.
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,03 par item -
SOFFICEMitrās salvetes mazuļiem SOFFICE Argan, 72 gab.
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,03 par item -
SOFFICEMitrās salvetes mazuļiem SOFFICE Talco, 72 gab.
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,03 par item -
SAN CARLOKartupeļu čipsi SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 50g
Tikai 2 atlikumā€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €36,00 par kg -
-
Izpārdots -
-€0,40CANNAMELABazilika lapas CANNAMELA Foglie di Basilico, 8g
Tikai 10 atlikumā€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €225,00 par kg€2,20 EUR -
MAGGIMaisiņš vistas cepšanai ar Vidusjūras garšaugiem MAGGI, 34g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €52,94 par kg -
ALPINASvaigais krēmsiers ALPINA Formaggio Fresco, 175g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €10,29 par kg -
-€0,80LADY VENEZIASejas maska ar kokosriekstu ekstraktiem LADY VENEZIA Cococutie
Tikai 6 atlikumā€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80LADY VENEZIASejas maska ar medus ekstraktiem LADY VENEZIA Bee Happy
Tikai 6 atlikumā€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80IzpārdotsLADY VENEZIASejas maska ar kivi ekstraktiem LADY VENEZIA Can We Kiwi
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,80IzpārdotsLADY VENEZIASejas maska ar zemeņu ekstraktiem LADY VENEZIA Berrylicious
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €27,69 par l€2,60 EUR -
-€0,70IzpārdotsCANNAMELAJodēta sāls un čili piparu dzirnaviņas CANNAMELA, 48g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €37,50 par kg€2,50 EUR -
-€0,50IzpārdotsANTICA RISERIA CAMPIVERDIRīsi ANTICA RISERIA CAMPIVERDI, 500g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €3,60 par kg€2,30 EUR -
BONOMIItāļu cepumi BONOMI Sfogliatine Glassate, 135g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €13,33 par kg -
-€1STAR TEATēja ar citrona garšu STAR TEA, 25 gab.
Tikai 6 atlikumā€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €0,07 par item€2,80 EUR -
FERRARELLEDabīgi un viegli gāzēts minerālūdens FERRARELLE, 1500 ml
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €1,20 par l -
-€0,50IzpārdotsCANNAMELAMalti ķiploki CANNAMELA Aglio Macinato, 40g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €45,00 par kg€2,30 EUR -
IzpārdotsMUTTIĶiršu tomāti tomātu sulā MUTTI Pomodorini Ciliegini, 400g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €4,50 par kg -
LA DROGHERIAMalti melnie pipari LA DROGHERIA Pepe Nero Macinato, 40g
€1,80 EUR€1,80 EURVienības cena €45,00 par kg