-
TRE MARIEVafeles ar Stracciatella krēma pildījumu TRE MARIE, 140g
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €16,36 par kg -
TRE MARIEVafeles ar lazdu riekstu krēma pildījumu TRE MARIE, 140g
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €16,36 par kg -
PASTA DEL CAPITANOMutes skalojamais līdzeklis PASTA DEL CAPITANO Antiplacca, 400 ml
€2,29 EUR€2,29 EURVienības cena €5,73 par l -
Jauns -
-
JaunsPARMALATKlasiskais krējums ēdiena gatavošanai CHEF Panna, 200 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €11,00 par l -
JaunsBIO GUSTIAMOArtišoku krēms brusketai BIO GUSTIAMO La Bruschetta, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
SELECTVidēja izmēra lēcas LEGUMI SELECT Lenticchie Medie, 400g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €5,50 par kg -
-€0,40JaunsBIELLEBIItāļu uzkoda Tarallini BIELLEBI Cacio e Pepe, 250g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €8,80 par kg€2,60 EUR -
D'AMICOApceptas šampinjonu sēnes D'AMICO Funghi Champignons Trifolati, 180g
Tikai 7 atlikumā€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €12,22 par kg -
SANTORISvaigs pesto ar Dženovas baziliku SANTORI, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
YOGABumbieru sula bez pievienota cukura YOGA Pera, 1 L
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €2,20 par l -
-
-
JaunsYOGAPersiku sula bez pievienota cukura YOGA Pesca, 1 L
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €2,20 par l -
-€0,40BIELLEBIItāļu uzkoda Tarallini Clasici BIELLEBI, 250g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €8,80 par kg€2,60 EUR -
-€0,40LADY VENEZIASejas maska ar mango ekstraktiem LADY VENEZIA Orangomango
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €33,85 par l€2,60 EUR -
MATILDE VICENZICepumi ar Bialetti kafijas krēmu MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Tikai 1 atlikumā€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
SICULABRIOSCEBrioša maizīte SICULABRIOSCE Brioscia Siciliana, 70g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €31,43 par kg -
-€0,70IzpārdotsDE CECCOMakaroni DE CECCO Calamarata N°129, 500g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €4,40 par kg€2,90 EUR -
NESQUIKBiskvīta kūka pildīta ar piena krēmu NESQUIK, 5x26g
Tikai 3 atlikumā€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €16,92 par kg -
IzpārdotsMATILDE VICENZICepumi MATILDE VICENZI MilleVoglie Amarena Fabbri, 90g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €24,44 par kg -
-€0,60IzpārdotsFALCONEAugļu mafins FALCONE Fruit Muffin, 4x50g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €11,00 par kg€2,80 EUR -
JaunsMUTTIDārzeņu mērces koncentrāts MUTTI Le Verdurine, 130g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €16,92 par kg