-
PASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Baking Soda, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
PASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Carbone Charcoal, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
-
LA DROGHERIAMelnie pipari LA DROGHERIA Pepe Nero, 45g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €53,33 par kg -
PASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Plaque and Caries, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
BERGADERSiers zilais pikantais BERGADER Edelpilz, 100g
€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €23,90 par kg -
TRE MARIEVafeles ar šokolādes krēmu un mandeļu graudiņiem TRE MARIE, 140g
€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €17,07 par kg -
MUTTITomātu mīkstums MUTTI Polpa di Pomodoro, 2x210g
€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €5,69 par kg -
LAGOCepumi ar aprikožu džemu LAGO Crostatine Albicocca, 240g
Tikai 7 atlikumā€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €9,96 par kg -
JaunsPETTITomātu mīkstums PETTI La completa Polpa Fine, 2x200g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €5,75 par kg -
Jauns -
ALPENLIEBEKaramele bez cukura ALPENLIEBE Original, 49g
Tikai 8 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €46,94 par kg -
IzpārdotsJauns -
Jauns -
-€0,50MOLINO ROSSETTOBezglutēna turku zirņu milti MOLINO ROSSETTO Farina di Ceci, 500g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €4,60 par kg€2,80 EUR -
-€0,40CIRIOTomātu biezenis CIRIO Passata Rustica, 680g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €3,38 par kg€2,70 EUR -
-
JaunsSPERLARIKarameles konfektes ar mentolu un eikaliptu SPERLARI, 200g
Tikai 8 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €11,50 par kg -
SPERLARIKonfektes ar anīsa garšu SPERLARI Anice, 200g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €11,50 par kg -
IzpārdotsBERETTACūkgaļas vaigs kubiņos BERETTA Guanciale, 100g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €23,00 par kg -
IzpārdotsBIFFISvaiga mērce ar tomātiem un baziliku BIFFI, 200g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €11,50 par kg -
FERRARIRīvēts cietais siers Parmigiano Reggiano DOP Montagna, 60g
Tikai 3 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €38,33 par kg -
LADY VENEZIALūpu balzams LADY VENEZIA Berrylicious
Tikai 1 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -