-
JaunsL'ISOLA D'OROSardīnes olīveļļā L'ISOLA D'ORO Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €20,83 par kg -
IzpārdotsSPERLARIŽelejkonfektes ar augļu garšu SPERLARI Frutti Rossi, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
COCA COLAGāzēts bezalkoholisks dzēriens COCA COLA Classic, 330 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par l -
-
-€1,10DOVEŠķidrās ziepes DOVE Nourishing Silk, 500 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €5,00 par l€3,60 EUR -
SPERLARIŽelejkonfektes ar augļu garšu SPERLARI Duetto Frutta e Fiori, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
WUDYVistas un tītara gaļas desiņas WUDY, 300g
Tikai 3 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €8,33 par kg -
IzpārdotsCANNAMELAPikantā garšviela gaļai CANNAMELA Carni Piccante, 90g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €27,78 par kg -
IzpārdotsCANNAMELAGaršviela baltai gaļai CANNAMELA Carni Bianchi, 90g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €27,78 par kg -
IzpārdotsSCOIATTOLOOlu ravioli ar prošuto šķiņķi SCOIATTOLO, 200g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
IzpārdotsGECCHELEKviešu sendvičmaize ar graudaugiem GECCHELE, 310g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €8,06 par kg -
-€1,30IzpārdotsLE CONSERVE DELLA NONNAĶiršu ievārījums LE CONSERVE DELLA NONNA, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg€3,80 EUR -
SPERLARIKarameles konfektes ar piparmētru un lakricas pildījumu SPERLARI, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
-
SANPELLEGRINODabīgs gāzēts minerālūdens SANPELLEGRINO, 750 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €3,33 par l -
BIELLEBIItāļu uzkoda Taralli Rosmarino BIELLEBI, 250g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
FIORE DI PUGLIAItāļu uzkoda pilngraudu Taralli Integrali FIORE DI PUGLIA, 250g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par kg -
ERIDANIABaltais cukurs kubiņos ERIDANIA, 1 kg
Tikai 7 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €2,50 par kg -
-
-€0,80IzpārdotsGRANA PADANOSiera pārslas Grana Padano DOP, 100g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €25,00 par kg€3,30 EUR -
ANTICA RISERIA CAMPIVERDIArborio rīsi ANTICA RISERIA CAMPIVERDI, 500g
Tikai 6 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €5,00 par kg -
PASTA DEL CAPITANOMutes skalojamais līdzeklis PASTA DEL CAPITANO Whitening, 400 ml
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €6,25 par l -
-