-
-€0,40DORIASmilšu cepumi bez pievienota cukura DORIA Bucaneve, 263g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,65 par kg€3,20 EUR -
PANEANGELIVaniļas krēms PANEANGELI Crema Pasticcera, 160g
Tikai 10 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €17,50 par kg -
Izpārdots -
LA DROGHERIAKaltēti ķiploki ar dzirnaviņām LA DROGHERIA Aglio Frantumato, 50g
Tikai 9 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €56,00 par kg -
-€0,50FRATELLI CONTORNOSicīlijas uzkoda uz artišoku bāzes Carciofina, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg€3,30 EUR -
LADY VENEZIAMitrinošs roku krēms LADY VENEZIA Portofino, 65 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
LADY VENEZIAMitrinošs roku krēms LADY VENEZIA Sorrento, 65 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
LADY VENEZIAMitrinošs roku krēms LADY VENEZIA Amalfi, 65 ml
Tikai 2 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €43,08 par l -
Izpārdots -
JaunsFONZIESKukurūzas čipsi ar siera garšu FONZIES, 100g
Tikai 5 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
-€0,50ANTIKALWC gēls tualetes kopšanai ANTIKAL Fresh, 750 ml
Tikai 10 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €3,73 par l€3,30 EUR -
SVELTOTrauku mazgāšanas līdzeklis SVELTO Limone Verde, 450 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €6,22 par l -
SVELTOTrauku mazgāšanas līdzeklis SVELTO Menta e Bergamotto, 450 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €6,22 par l -
SAN CARLOKartupeļu čipsi SAN CARLO Lime e Pepe Rosa, 150g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par kg -
BIRAGHISiera pārslas BIRAGHI Petali Sottili, 80g
Tikai 6 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €35,00 par kg -
IzpārdotsFRATELLI CONTORNOSicīlijas uzkoda uz paprikas bāzes CONTORNO Peperonata, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
IzpārdotsLADY VENEZIANomierinošs un izlīdzinošs pēdu krēms LADY VENEZIA, 150 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par l -
BONOMELLIŠķīstošā kumelīšu tēja ar medu un apelsīnu BONOMELLI, 16 gab.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,18 par item -
LAGOVafeles ar piena šokolādi LAGO Plaisir Latte, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
BALCONIBiskvīta rullīši ar pistāciju krēmu BALCONI, 222g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €12,61 par kg -
Izpārdots -
-
Izpārdots -
PERUGINARūgtais kakao pulveris PERUGINA Amaro Cacao, 75g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par kg