-
IzpārdotsGALBANIBrokastu siers GALBANI Bel Paese (šķēles), 120g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €24,17 par kg -
IzpārdotsGALBANIPikantā picas salami GALBANI Salame Piccante, 80g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €36,25 par kg -
Jauns -
VALSUGANA POLENTAĀtri pagatavojama pilngraudu polenta VALSUGANA POLENTA Integrale, 330g
Tikai 7 atlikumā€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,79 par kg -
JaunsVALSUGANA POLENTAKlasiskā dzeltenā polenta VALSUGANA POLENTA Classica, 375g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €7,73 par kg -
IzpārdotsNESQUIKSmilšu cepumi ar kakao NESQUIK Biscotti, 300g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €9,67 par kg -
BONOMELLIŠķīstošā kumelīšu tēja BONOMELLI, 20 gab.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €0,15 par item -
-
BIO GUSTIAMOTomātu kečups bez pievienota cukura BIO GUSTIAMO Classico, 350g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
ESTATHELedus tēja ar persiku garšu ESTATHE Pesca, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
ESTATHECitronu tējas uzlējums ESTATHE Limone, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
-€0,90Izpārdots -
KNORRJūras velšu risoto KNORR Risotto Pescatora, 175g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €16,57 par kg -
-€0,40JaunsMOLINO ROSSETTOSausais ieraugs MOLINO ROSSETTO Lievito Madre Essiccato, 100g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €29,00 par kg€3,30 EUR -
FIORENTINITrifeļu garšas kartupeļu čipsi FIORENTINI, 65g
Tikai 6 atlikumā€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €44,62 par kg -
ROSSANAKaramele ar citronu krēma pildījumu ROSSANA Limoni, 175g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €16,57 par kg -
BONELLEMīkstās konfektes BONELLE Toffee Pistacchio, 150g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €19,33 par kg -
FIORENTINIKukurūzas galetes ar tumšo šokolādi un pistācijām FIORENTINI, 77g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €37,66 par kg -
-
-€1,09BIOREPAIRZobu birste BIOREPAIR Junior Antibacterial, 1 gab.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena par€3,99 EUR -
CERA DI CUPRAAtjaunojošs roku krēms CERA DI CUPRA Ricette di Miele, 75 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €38,67 par l -
-€0,90CAPUTOMīkstie kviešu milti CAPUTO Aria Type 0, 1 kg
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €2,90 par kg€3,80 EUR -
RUMMOOlu makaroni RUMMO Pappardelle All’Uovo N°101, 250g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €11,60 par kg -