-
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes LADY VENEZIA Sorrento Fiori di Arancio, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes LADY VENEZIA Portofino Mughetto & Magnolia, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
CUOREJodēts sāls ar zemu nātrija saturu CUORE, 180g
Tikai 5 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €16,61 par kg -
MULINO BIANCOCepumi ar medu MULINO BIANCO Rigoli, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-
-€2IzpārdotsESTATHETēja ar citrona garšu ESTATHE Limone, 6 x 200 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €2,49 par l€4,99 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes ar dozatoru LADY VENEZIA Amalfi Cedro & Bergamotto, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes ar dozatoru LADY VENEZIA Ambra & Fico, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes ar dozatoru LADY VENEZIA Rosa e Mora, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes ar dozatoru LADY VENEZIA Menta & Bergamotto, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€1,51LADY VENEZIAŠķidrās ziepes ar dozatoru LADY VENEZIA Iris & Talco, 500 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par l€4,50 EUR -
-€0,90TESORI d'ORIENTERoku krēms TESORI D'ORIENTE Japanese Rituals, 75 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €39,87 par l€3,89 EUR -
-€0,61TIGULLIORikotas un pistāciju pesto TIGULLIO, 190g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €15,74 par kg€3,60 EUR -
IzpārdotsANTICA ERBORISTERIAMitrinošs šampūns un balzams ANTICA ERBORISTERIA Latte di Riso, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
ANTICA ERBORISTERIALavandas šampūns normāliem matiem ANTICA ERBORISTERIA Lavanda, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
-€0,90TESORI d'ORIENTERoku krēms TESORI D'ORIENTE Fior Di Loto, 75 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €39,87 par l€3,89 EUR -
-
CAPUTOBezglutēna rīsu milti (bez lipekļa) CAPUTO Fior Di Riso, 500g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €5,98 par kg -
RUMMOBezglutēna makaroni RUMMO Elicoidali N°49, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-
TESORI D'APULIAItāļu uzkoda ar sezama sēklām TESORI D'APULIA Taralli Sesamo, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItāļu uzkoda ar picas garšu TESORI D'APULIA Taralli Pizza, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItāļu uzkoda ar rozmarīnu TESORI D'APULIA Taralli Rosmarino, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItāļu uzkoda ar fenheļa sēklām TESORI D'APULIA Taralli Finocchio, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg