-
IzpārdotsSORIMozzarella siers SORI Di Bufala Campana DOP, 2x125g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €19,60 par kg -
JaunsINFASILNeitrāls īpaši delikāts dezodorants INFASIL Neutro Extra Delicato, 150 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par l -
JaunsMULINO BIANCOSmilšu cepumi ar sālītu sviestu un medu MULINO BIANCO Alveari, 600g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,17 par kg -
-
LATTE MOZZARELLAMozzarella siers LATTE MOZZARELLA Di Bufala DOP, 2x125g
Tikai 3 atlikumā€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €19,60 par kg -
IzpārdotsLATTE MOZZARELLAMozzarella siers LATTE MOZZARELLA Di Bufala DOP, 250g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €19,60 par kg -
BIO GUSTIAMOOlīvas zaļās ar kauliņu BIO GUSTIAMO Bella di Cerignola, 550g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €8,91 par kg -
IzpārdotsLA RUSTICANAPinsa LA RUSTICANA Pinsa Artigianale, 2x250g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €9,80 par kg -
IzpārdotsFERRARICietais siers FERRARI Grana Padano Riserva 20 mēn., 150g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par kg -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Crema e Gusto Forte Nespresso (55g), 10 gab.
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €0,49 par item -
IzpārdotsPANEANGELIPasta ar dabīgu vaniļas ekstraktu PANEANGELI, 50g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €98,00 par kg -
LA DROGHERIAHimalaju rozā sāls LA DROGHERIA Sale Rosa Himalaya, 190g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €25,79 par kg -
-€0,60IzpārdotsKINDERBiskvīta uzkoda KINDER Fiesta l'Originale, 360g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €13,61 par kg€5,50 EUR -
JaunsDUE VITTORIEĀbolu etiķis DUE VITTORIE Aceto di Miele, 250 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €19,60 par l -
OMINO BIANCODezinfekcijas piedeva ar Deo+ tehnoloģiju OMINO BIANCO, 900 ml
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €5,44 par l -
LAVAZZAKafijas kapsulas bez kofeīna LAVAZZA Dek Nespresso, 10 gab.
Tikai 1 atlikumā€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €0,49 par item -
OMINO BIANCODezinfēcejošs balinātājs un traipu noņēmējs OMINO BIANCO, 500g
€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €9,80 par kg -
FELCE AZZURRASmaržīgie spilventiņi drēbēm FELCE AZZURRA Lavanda & Iris, 3 gab.
Tikai 2 atlikumā€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €1,63 par item -
BOROTALCOĶermeņa krēms BOROTALCO Crema Vellutante, 150 ml
Tikai 10 atlikumā€4,90 EUR€4,90 EURVienības cena €32,67 par l -
BILBAMatu vasks ar linsēklām BILBA, 100 ml
Tikai 3 atlikumā€4,89 EUR€4,89 EURVienības cena €48,90 par l -
-
BIOREPAIRZobu pasta BIOREPAIR Total Protective Repair, 75 ml
€4,89 EUR€4,89 EURVienības cena €65,20 par l -
RENZINICūkgaļas vaigs RENZINI Guanciale
Tikai 1 atlikumāNo €4,88 EURNo €4,88 EURVienības cena par -
JaunsNEUTRO ROBERTSIszmidzināms dezodorants vīriešiem NEUTRO ROBERTS Marino, 150 ml
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €96,00 par l