-
KIMBOKafijas kapsulas KIMBO Barista Espresso Napoli, 10 gab.
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,55 par item -
PRORASOPirms skūšanās krēms PRORASO Green Pre-Shave, 100 ml
Tikai 1 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par l -
SIFORSiers Pecorino ar trifelēm SIFOR Re Tartù Sicilia
Tikai 5 atlikumā€5,40 EUR€5,40 EURVienības cena €54,00 par kg -
INALPIKonditorejas sviests bez laktozes 99,8% INALPI, 250g
Tikai 3 atlikumā€5,40 EUR€5,40 EURVienības cena €21,60 par kg -
-€1BOROTALCORoll on dezodorants BOROTALCO Original, 50 ml
€5,40 EUR€5,40 EURVienības cena €108,00 par l€6,40 EUR -
IzpārdotsMULINO BIANCOSmilšu cepumi MULINO BIANCO Biscottone, 700g
€5,30 EUR€5,30 EURVienības cena €7,57 par kg -
-€1,51JaunsMANTOVAExtra virgin olīveļļa ar čili piparu garšu MANTOVA Condimento Peperoncino, 200 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €24,95 par l€6,50 EUR -
-€1,81SPERLARIAugļu sinepes SPERLARI Mostarda di Frutta, 380g
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €13,13 par kg€6,80 EUR -
-€0,61TASSONIGāzēts bezalkoholisks dzēriens TASSONI Cedrata, 4 x 180 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €6,93 par l€5,60 EUR -
IzpārdotsCHANTECLAIRVeļas mazgāšanas līdzeklis Muschio Bianco, 18MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €4,99 par l -
IzpārdotsEQUILIBRAOrganiskais agaves sīrups EQUILIBRA Agave, 350g
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €14,26 par kg -
-€0,91GALLOItāļu rīsi GALLO Carnaroli, 1 kg
Tikai 1 atlikumā€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €4,99 par kg€5,90 EUR -
-€1,81 -
-€1,51IzpārdotsCOCCOLINOVeļas mīkstinātājs COCCOLINO Wild Campanula & Bergamot, 76MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €2,85 par l€6,50 EUR -
CHANTECLAIRVilnas un kašmira veļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Argan Oil, 18MR
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €5,54 par l -
IzpārdotsPRORASOPirms skūšanās krēms PRORASO White Pre-Shave, 100 ml
€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €49,90 par l -
PAN DI STELLELazdu riekstu un kakao krēms PAN DI STELLE, 380g
Tikai 9 atlikumā€4,99 EUR€4,99 EURVienības cena €13,13 par kg -
JaunsMULINO BIANCORīsu miltu cepumi MULINO BIANCO Campagnole, 700g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €7,07 par kg -
JaunsANTICHI PODERIMakaroni ANTICHI PODERI Semola Busiate, 500g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €9,90 par kg -
IzpārdotsPERUGINAŠokolādes konfektes assorti PERUGINA Cioccomania, 180g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €27,50 par kg -
PISTISmērējama pistāciju pasta PISTI Pistacchio 45%, 90g
Tikai 7 atlikumā€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €55,00 par kg -
IzpārdotsWITOR'SPiena šokolādes un pistāciju pralinē WITOR'S Golden, 200g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €24,75 par kg -
IzpārdotsPERUGINAŠokolādes konfektes assorti PERUGINA Grifo, 200g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €24,75 par kg -
IzpārdotsPERUGINATumšās šokolādes konfektes PERUGINA Grifo 70%, 180g
€4,95 EUR€4,95 EURVienības cena €27,50 par kg