-
RIGAMONTIVītināta liellopu gaļa Angus Bresaola RIGAMONTI, 90g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €61,11 par kg -
IzpārdotsFATINAApelsīnu filejas, pārklātas ar īpaši tumšo šokolādi FATINA, 150g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €36,67 par kg -
IzpārdotsKIMBOKafijas kapsulas bez kofeīna KIMBO Espresso Decaf, 10 gab.
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,55 par item -
-€1JaunsMANTOVAAerosola eļļa grilēšanai un cepšanai MANTOVA Friggitrice, 200 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par l€6,50 EUR -
SIMMENTHALLiellopa gaļa dārzeņu želejā SIMMENTHAL, 3x90g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €20,37 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKafijas kapsulas CAFFE VERGNANO Arabica, 16 gab.
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,34 par item -
CRASTANŽeņšeņa šķīstošā kafija CRASTAN Ginseng e Caffe, 200g
Tikai 7 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg -
-€2IzpārdotsCOMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 27 Note Marine e Bergamotto, 100 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par l€7,50 EUR -
-
NEUTRO ROBERTSZaļās tējas un laima vapo dezodorants NEUTRO ROBERTS, 75 ml
Tikai 4 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €73,33 par l -
IzpārdotsNEUTRO ROBERTSIzsmidzināmais dezodorants NEUTRO ROBERTS Vapo Fresco, 75 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €73,33 par l -
Izpārdots -
-€1,30PISTISmērējams krēms ar lazdu riekstiem PISTI, 200g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena par€6,80 EUR -
-€1,30PISTIŠokolādes un lazdu riekstu krēms PISTI, 200g
Tikai 1 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg€6,80 EUR -
-€2FELCE AZZURRAAromātiskie kociņi FELCE AZZURRA Fiori di Luna, 120 ml
Tikai 5 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €45,83 par l€7,50 EUR -
IzpārdotsCERA DI CUPRAPretnovecošanas krēms CERA DI CUPRA Rosa, 50 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €110,00 par l -
JaunsCHANTECLAIRHigiēnisks veļas mazgājamās mašīnas kopšanas līdzeklis CHANTECLAIR, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IzpārdotsWITOR'STumšās šokolādes pralinē ar limoncello liķieri WITOR'S Boero, 200g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg -
Izpārdots -
-€1,30IzpārdotsFELCE AZZURRAAromātiskie kociņi FELCE AZZURRA Bamboo & Lotus Flowers, 120 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €45,83 par l€6,80 EUR -
-€1,30FELCE AZZURRAAromātiskie kociņi FELCE AZZURRA White Osmanthus, 120 ml
Tikai 5 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €45,83 par l€6,80 EUR -
BOROTALCORoll on dezodorants BOROTALCO Original Men, 50 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €110,00 par l -
IzpārdotsBOROTALCORoll on dezodorants BOROTALCO Silk Pink Flowers, 50 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena par -
-€1,30AGRISICILIAMelnā zīdkoka ogu ievārījums AGRISICILIA Gelsi Neri, 360g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €15,28 par kg€6,80 EUR