-
-€1IzpārdotsGUSTO ETNAPistāciju krēms ar šokolādes graudiņiem GUSTO ETNA, 190g
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €30,53 par kg€6,80 EUR -
CHANTECLAIRVeļas mazgāšanas līdzeklis sporta apģērbiem CHANTECLAIR, 18MR
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €6,44 par l -
-€1IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAVeļas mīkstinātājs ar Marseļas ziepju aromātu SPUMA DI SCIAMPAGNA, 3 L
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €1,93 par l€6,80 EUR -
-€1SPUMA DI SCIAMPAGNAVeļas mīkstinātājs ar lavandas aromātu SPUMA DI SCIAMPAGNA, 3 L
Tikai 1 atlikumā€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €1,93 par l€6,80 EUR -
IzpārdotsWITOR'STumšās šokolādes konfektes ar ķiršiem un liķieri WITOR'S, 200g
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €29,00 par kg -
MIL MILAtjaunojoša matu maska un kondicionieris ar argana eļļu MIL MIL, 1000 ml
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €5,80 par l -
LEA & PERRINSWorcester pikantā mērce LEA & PERRINS Worcester, 150 ml
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €38,67 par l -
TREVALLISiers ar trifelēm TREVALLI Formaggio Tartufo, 180g
Tikai 8 atlikumā€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €32,22 par kg -
BIOREPAIRZobu pasta BIOREPAIR Sensitive Repair, 75 ml
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €77,33 par l -
FELCE AZZURRATalks ķērmenim FELCE AZZURRA Talco Classico, 250g
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €23,20 par kg -
TESORI d'ORIENTEDušas un vannas krēms TESORI D'ORIENTE Persian Dream, 500 ml
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €11,60 par l -
IzpārdotsTESORI d'ORIENTEDušas un vannas krēms TESORI D'ORIENTE Ayurveda, 500 ml
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €11,60 par l -
TESORI d'ORIENTEDušas un vannas krēms TESORI D'ORIENTE Fiore Del Dragone, 500 ml
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €11,60 par l -
Jauns -
AGRISICILIASicīlijas aprikožu ievārījums AGRISICILIA Extra Albicocche di Sicilia, 340g
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €16,47 par kg -
IzpārdotsSMACCHIO TUTTOSkābekļa traipu tīrīšanas pulveris SMACCHIO TUTTO, 600g
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €9,33 par kg -
IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAPulveris ar aktīvo skābekli traipu noņemšanai SPUMA DI SCIAMPAGNA Bianco Puro, 600g
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €9,33 par kg -
LAVAZZAMaltā kafija LAVAZZA Bourbon Cafe Macinato, 250g
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €22,40 par kg -
OMINO BIANCOŠķidra piedeva ar tūlītēju balināšanas darbību OMINO BIANCO, 900 ml
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €6,22 par l -
IzpārdotsELMEXPretkariesa zobu pasta ELMEX Anti-caries, 100 ml
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €56,00 par l -
DE NIGRISDabīgs balzāmetiķis DE NIGRIS Modena IGP, 250 ml
Tikai 4 atlikumā€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €22,40 par l -
-€0,90COCCOLINOVeļas mīkstinātājs COCCOLINO Silk Sensation, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-
-€0,90COCCOLINOVeļas mīkstinātājs COCCOLINO Delicate & Soft, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR