-
PARMAREGGIOSiers Parmigiano Reggiano PARMAREGGIO 12 mēn., 200g
€5,95 EUR€5,95 EURVienības cena €29,75 par kg -
SVELTOTabletes trauku mazgāšanai SVELTO All in 1 Eco, 25MR
€5,95 EUR€5,95 EURVienības cena €0,24 par item -
Jauns -
DELIZIE DI CALABRIAPikantā čili mērce DELIZIE CALABRIA Peperoncino Calabrese, 180g
Tikai 9 atlikumā€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €32,78 par kg -
JaunsDELIZIE DI CALABRIAPikantā mērce DELIZIE CALABRIA Bomba Calabrese, 180g
Tikai 10 atlikumā€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €32,78 par kg -
IzpārdotsMADÒ PASTICCERIAPistāciju smērējams krēms MADÒ PASTICCERIA Crema Spalmabile, 200g
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €29,50 par kg -
ACQUA ALLE ROSERožu destilētais ūdens ACQUA ALLE ROSE, 300 ml
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €19,67 par l -
-
-€0,99IzpārdotsLENORGranulas veļas aromatizēšanai LENOR Spring Awakening, 210g
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €28,10 par kg€6,89 EUR -
BIOREPAIRZobu pasta balinoša BIOREPAIR Pro White, 75 ml
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €78,67 par l -
-€2CHANTECLAIRMazgāšanas līdzeklis bērnu apģērbiem CHANTECLAIR Vert Bebe, 21MR
€5,90 EUR€5,90 EURVienības cena €5,51 par l€7,90 EUR -
COCCOLINOSmaržīgie spilventiņi drēbēm COCCOLINO Ylang Ylang, 3 gab.
Tikai 8 atlikumā€5,89 EUR€5,89 EURVienības cena €1,96 par item -
Jauns -
JaunsDELIZIE DI CALABRIASarkanaie sīpoli saldskābā sālijumā DELIZIE CALABRIA, 530g
Tikai 7 atlikumā€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €10,94 par kg -
IzpārdotsLATTERIA SORESINACietais siers LATTERIA SORESINA Grana Padano, 200g
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €29,00 par kg -
IzpārdotsBEPPINO OCCELLISiers puscietais BEPPINO OCELLI Barolo, 140g
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €41,43 par kg -
TESORI d'ORIENTEDušas želeja un vannas putas TESORI D'ORIENTE Ikigai, 500 ml
Tikai 5 atlikumā€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €11,60 par l -
Izpārdots -
-€3,70IzpārdotsMUTTITomāti tomātu sulā MUTTI Pelati Mediterranei, 2.5 Kg
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €2,32 par kg€9,50 EUR -
-€1,70IzpārdotsFELCE AZZURRAKoncentrēts veļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Pure Freshness, 92MR
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €3,15 par l€7,50 EUR -
PINNAAitas siers PINNA Pecorino Romano DOP, 200g
Tikai 10 atlikumā€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €29,00 par kg -
SIMMENTHALLiellopa gaļa dārzeņu želejā SIMMENTHAL Menosale, 3x90g
Tikai 10 atlikumā€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €21,48 par kg -
JaunsCAFFÈ VERGNANOKafijas kapsulas CAFFE VERGNANO Cremoso (120g), 16 gab.
€5,80 EUR€5,80 EURVienības cena €0,36 par item -