-
IzpārdotsMERIDOLZobu pasta maigai balināšanai MERIDOL Protezione Gengive Whitening, 75 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €86,67 par l -
Izpārdots -
SAN VINCENZOCūkgaļas desa SAN VINCENZO Sopressata Dolce 250g-280g
Tikai 7 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €23,21 par kg -
ZAINITumšā šokolāde ZAINI Emilia Fondente 70%, 200g
Tikai 3 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €32,50 par kg -
-
-€2IzpārdotsLENORKoncentrēts auduma mīkstinātājs LENOR Siracusa, 87MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €3,56 par l€8,50 EUR -
LA CALABRESEGāzēts kafijas dzēriens LA CALABRESE Brasilena, 6x250 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €4,33 par l -
-
Jauns -
-€7DAMATRAAromātiskie kociņi (uzpilde) DAMATRA Soffice Nuvola, 250 ml
Tikai 1 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena par€13,50 EUR -
Izpārdots -
IzpārdotsCOCCOLINOVeļas mīkstinātājs COCCOLINO Peonia Rossa & Mela, 76MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €3,71 par l -
COCCOLINOSmaržīgie spilventiņi drēbēm COCCOLINO Spring Scent, 3 gab.
Tikai 8 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €2,17 par item -
COCCOLINOSmaržīgie spilventiņi drēbēm COCCOLINO Tiare Flowers, 3 gab.
Tikai 8 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €2,17 par item -
IzpārdotsSMACCHIO TUTTOAktīvais skābekļa traipu tīrīšanas līdzeklis SMACCHIO TUTTO, 1 kg
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €6,50 par kg -
IzpārdotsCIV&CIVDzirkstošais vīns Garzellino Bianco Emilia Frizzante IGT 7.5%
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €8,67 par l -
FRANK PROVOSTMatu šampūns FRANK PROVOST Expert Colour Professional, 500 ml
Tikai 2 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,00 par l -
IzpārdotsFRANK PROVOSTMatu kondicionieris FRANK PROVOST Expert Nutrition Professional, 450 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €14,44 par l -
FRANK PROVOSTBezsulfātu šampūns FRANK PROVOST Expert Nutri-Frizz Professional, 400 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €16,25 par l -
FRANK PROVOSTMatu šampūns FRANK PROVOST Expert Nutrition Professional, 500 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,00 par l -
-€2IzpārdotsFABBRIAromātiskais piparmētras sīrups FABBRI, 560 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €11,61 par l€8,50 EUR -
IzpārdotsBALOCCOKēkss ar citronu krēma pildījumu BALOCCO, 400g
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €16,25 par kg -
OMINO BIANCOKapsulas baltās veļas mazgāšanai IdroCaps Bianco, 10MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena par -
IzpārdotsBOROTALCOIszmidzināms dezodorants BOROTALCO Invisible Rose, 150 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €43,33 par l