-
PASSALACQUAMaltā kafija PASSALACQUA Caffe Alambra, 250g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €27,20 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsTESORI d'ORIENTEĶermeņa krēms TESORI D'ORIENTE Byzantium, 300 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €22,67 par l -
IzpārdotsTESORI d'ORIENTEĶermeņa krēms TESORI D'ORIENTE Fior Di Loto, 300 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €22,67 par l -
BIOREPAIRZobu pasta BIOREPAIR Peribioma Pro Gengive, 75 ml
Tikai 3 atlikumā€6,60 EUR€6,60 EURVienības cena €88,00 par l -
MONINIOlīveļļa ar rozmarīna garšu MONINI Condimento Rosmarino, 250 ml
Tikai 7 atlikumā€6,60 EUR€6,60 EURVienības cena €26,40 par l -
DESANTISZemesriekstu eļļa DESANTIS Arachide, 1 L
Tikai 9 atlikumā€6,60 EUR€6,60 EURVienības cena €6,60 par l -
AGRISICILIABalto vīģu ievārījums AGRISICILIA Extra di Fichi Bianchi, 360g
€6,60 EUR€6,60 EURVienības cena €18,33 par kg -
Izpārdots -
JaunsGIUSEPPE GIUSTIBalzāmetiķa krēmīga glazūra GIUSEPPE GIUSTI Modena IGP, 150 ml
Tikai 4 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €43,33 par l -
Jauns -
JaunsMANTOVAExtra virgin olīveļļa ar melno trifeļu garšu MANTOVA Condimento al Tartufo, 200 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €32,50 par l -
-
JaunsDEO DUEKoncentrēts auduma mīkstinātājs DEO DUE Fleur Oriental, 50MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €6,50 par l -
JaunsDEO DUEKoncentrēts auduma mīkstinātājs DEO DUE Fleur Blanche, 50MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €6,50 par l -
JaunsDEO DUEKoncentrēts auduma mīkstinātājs DEO DUE Fiori Azzurri, 50MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €6,50 par l -
JaunsDEO DUEKoncentrēts auduma mīkstinātājs DEO DUE Fiori Rosa, 50MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €6,50 par l -
Jauns -
TASSONIGāzēts bezalkoholisks dzēriens TASSONI Soda Classica, 4 x 180 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €9,03 par l -
IzpārdotsMULINO BIANCOAprikožu tarte MULINO BIANCO Crostata Albicocca, 475g
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €13,68 par kg -
-
JaunsMONINIOlīveļļa ar ķiploku un čili piparu garšu MONINI, 250 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €26,00 par l -
JaunsL'ANGELICAMelatonīna trīskāršās darbības uztura bagātinātājs L'ANGELICA
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €0,16 par item -
-€2IzpārdotsBIOPOINTDisciplinētu loku šampūns BIOPOINT Ricci Disciplinati, 400 ml
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €16,25 par l€8,50 EUR