-
-
-€1LENORKoncentrēts auduma mīkstinātājs LENOR Capri, 87MR
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €4,11 par l€8,50 EUR -
-€6DAMATRAAromātiskie kociņi (uzpilde) DAMATRA Viaggio in Oriente, 250 ml
Tikai 1 atlikumā€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena par€13,50 EUR -
Izpārdots -
VIVINO ★ 3.7-€1IzpārdotsCARATO VENUSIOSarkanvīns CARATO VENUSIO Aglianico del Vulture DOC 14%
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €10,00 par l€8,50 EUR -
OMINO BIANCOVeļas mazgāšanas līdzeklis ar baltā muskusa aromātu OMINO BIANCO, 35MR
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €5,36 par l -
OMINO BIANCOŠķidrais mazgāšanas līdzeklis krāsainai veļai OMINO BIANCO, 35MR
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €5,36 par l -
-€1,30IzpārdotsCOLAVITAOlīveļļa ar balto trifeļu garšu COLAVITA Tartufo, 250 ml
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €30,00 par l€8,80 EUR -
LAVAZZAMaltā kafija bezkofeīna LAVAZZA Dek Intenso, 250g
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €30,00 par kg -
Izpārdots -
DE CECCOOlīveļļa Extra Vergine DE CECCO Classico, 250 ml
Tikai 4 atlikumā€7,30 EUR€7,30 EURVienības cena €29,20 par l -
MARE APERTOTuncis olīveļļā MARE APERTO Tonno Olio Di Oliva, 6 x 60g
Tikai 8 atlikumā€6,95 EUR€6,95 EURVienības cena €19,31 par kg -
-
IzpārdotsLENORPērlītes veļas aromatizēšanai LENOR Gelsomino Scarlatto, 210g
€6,89 EUR€6,89 EURVienības cena €32,81 par kg -
TESORI d'ORIENTEĶermeņa krēms TESORI D'ORIENTE White Musk, 300 ml
€6,89 EUR€6,89 EURVienības cena €22,97 par l -
IzpārdotsTESORI d'ORIENTEĶermeņa krēms TESORI D'ORIENTE Hammam, 300 ml
€6,89 EUR€6,89 EURVienības cena €22,97 par l -
IzpārdotsTESORI d'ORIENTEĶermeņa krēms TESORI D'ORIENTE Aegyptus, 300 ml
€6,89 EUR€6,89 EURVienības cena €22,97 par l -
JaunsPELLINIMaltā kafija PELLINI Vivace Tradizionale, 250g
Tikai 8 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €27,20 par kg -
Jauns -
JaunsBERNIItāļu dārzeņu maisījums rīsiem BERNI Condiriso L'originale, 600g
Tikai 4 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €11,33 par kg -
FLOÏDCaurspīdīga skūšanās želeja FLOÏD Citrus Spectre, 150 ml
Tikai 4 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €45,33 par l -
JaunsZAINITumšās šokolādes krēms bez cukura ZAINI Emilia Fondente, 200g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg -
Izpārdots -
JaunsNEKATARMTabletes pret kodēm ar kamparu NEKATARM, 20 gab.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,34 par item