-
IzpārdotsPERUGINAŠokolādes konfektes BACI Crystal Arancia, 150g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €56,67 par kg -
IzpārdotsPARMAREGGIOCietais siers PARMAREGGIO Parmigiano Reggiano 40 mēn., 200g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €42,50 par kg -
Izpārdots -
SANPELLEGRINOBezalkoholisks dzēriens SANBITTER Rosso, 8 x 100 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €10,63 par l -
NESQUIKKakao dzēriens NESQUIK Nestle, 800g
Tikai 5 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €10,63 par kg -
-€2,30AGRISICILIAPistāciju krēms bez pievienota cukura AGRISICILIA, 200g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €42,50 par kg€10,80 EUR -
IzpārdotsSAPORICepumi ar mandelēm SAPORI Cantuccini Toscani IGP, 600g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €14,17 par kg -
-€2MONINIOlīveļļa ar balto trifeļu garšu MONINI Condimento Tartufo Bianco, 250 ml
Tikai 4 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €34,00 par l€10,50 EUR -
IzpārdotsFORCHIRDzirkstošais vīns FORCHIR Prosecco Extra Dry N.V. 11%
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €11,33 par l -
VIVINO ★ 3.3ROCCA DEI FORTISaldais dzirkstošais vīns ROCCA DEI FORTI Spumante Dolce 9.5%
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €11,33 par l -
VIVINO ★ 3.5ROCCA DEI FORTIDzirkstošais vīns ar zemeņu garšu ROCCA DEI FORTI Fragolino 10%
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €11,33 par l -
-€1,90IzpārdotsMARVISZobu pasta MARVIS Anise Mint, 85 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €100,00 par l€10,40 EUR -
IzpārdotsMARVISZobu pasta MARVIS Sweet & Sour Rhubarb, 75 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €113,33 par l -
FABBRIAromātiskais kiršu sīrups FABBRI, 560 ml
Tikai 4 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €15,18 par l -
FABBRIAromātiskais zemeņu sīrups FABBRI, 560 ml
Tikai 6 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €15,18 par l -
-
IzpārdotsPERUGINAŠokolādes konfektes BACI Gusto Amaretto, 150g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €56,67 par kg -
-€1CHICCOKapsulas bērnu veļas mazgāšanai CHICCO Sensitive, 20MR
Tikai 1 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €0,43 par item€9,50 EUR -
IzpārdotsLENORGranulas veļas aromatizēšanai LENOR April Fresh, 2x140g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €60,71 par kg -
-€1,90IzpārdotsMARVISZobu pasta MARVIS Amarelli Licorice, 85 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €100,00 par l€10,40 EUR -
-€1,90MARVISZobu pasta MARVIS Classic Strong Mint, 85 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €100,00 par l€10,40 EUR -
-€1,20CAPUTOBezglutēna milti (bez lipekļa) CAPUTO Fioreglut Pizza e Pane, 1 KG
€8,40 EUR€8,40 EURVienības cena €8,40 par kg€9,60 EUR -
PRORASOSkūšanās ota PRORASO Pennello da Barba
Tikai 6 atlikumā€8,40 EUR€8,40 EURVienības cena par -
VIVINO ★ 3.8IzpārdotsCARPENE MALVOLTIDzirkstošais vīns CARPENE MALVOLTI Prosecco Superiore DOCG 11%
€8,00 EUR€8,00 EURVienības cena €40,00 par l