-
VIVINO ★ 3.7Izpārdots -
MARUZZELLATunča filejas olīveļļā MARUZZELLA Tonno Pink Line, 400g
Tikai 4 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par kg -
CHICCOHipoalerģisks veļas mazgāšanas līdzeklis bērnu apģērbiem CHICCO, 27MR
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €5,87 par l -
CHANTECLAIRSmaržu pastiprinātājs veļai CHANTECLAIR Argan & Vanilla, 220 ml
Tikai 2 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €40,00 par l -
CHANTECLAIRSmaržu pastiprinātājs veļai CHANTECLAIR Orange Blossom, 220 ml
Tikai 3 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €40,00 par l -
MARUZZELLADabīgā tunča filejas MARUZZELLA Tonno Rosa Naturale, 400g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par kg -
-€1,80CAPUTOSausais aktīvais raugs CAPUTO Lievito Secco, 500g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €17,60 par kg€10,60 EUR -
IzpārdotsPOCKET COFFEETumšā šokolāde ar Espresso kafijas pildījumu POCKET COFFEE, 225g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €39,11 par kg -
CAFFÈ VERGNANOMaltā kafija 100% Arabica CAFFÈ VERGNANO, 250g
Tikai 3 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €35,20 par kg -
PASSALACQUAMaltā kafija PASSALACQUA Mexico 100% Arabica, 250g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €35,20 par kg -
PRORASOPēc skūšanās balzāms PRORASO Aloe Vera & Vitamin E, 100 ml
€8,79 EUR€8,79 EURVienības cena €87,90 par l -
PRORASOPēc skūšanās balzāms PRORASO Sensitive, 100 ml
Tikai 10 atlikumā€8,79 EUR€8,79 EURVienības cena €87,90 par l -
IzpārdotsBIOPOINTAttīrošs šampūns BIOPOINT Purificante, 400 ml
€8,60 EUR€8,60 EURVienības cena €21,50 par l -
JaunsDELIZIE DI CALABRIAKaltēti tomāti DELIZIE CALABRIA Calabresi, 530g
€8,60 EUR€8,60 EURVienības cena €16,23 par kg -
CAPUTOBezglutēna milti (bez lipekļa) CAPUTO Fioreglut Dolce, 1 kg
€8,60 EUR€8,60 EURVienības cena €8,60 par kg -
MARE APERTODabīgs tuncis MARE APERTO Tonno Al Naturale, 6x80g
Tikai 5 atlikumā€8,60 EUR€8,60 EURVienības cena €17,92 par kg -
JaunsSOLMIELATOBioloģiskais Zagara citronu medus SOLMIELATO Miele di Zagara di Limone, 300g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €28,33 par kg -
JaunsTESORI d'ORIENTEĶermeņa losjons ar pumpīti TESORI D'ORIENTE Ikigai, 400 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €21,25 par l -
Jauns -
JaunsMARUZZELLATuncis olīveļļā MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 6 x 90g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €15,74 par kg -
BIOPOINTAtjaunojošs un skaistumkopšanas šampūns BIOPOINT Riparazione e Bellezza, 400 ml
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €21,25 par l -
BIOPOINTŠampūns ar fito-keratīnu BIOPOINT Absolute Smooth, 400 ml
Tikai 8 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €21,25 par l -
BIOPOINTBarojošs profesionāls šampūns BIOPOINT Super Nutriente, 400 ml
Tikai 10 atlikumā€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €21,25 par l -
JaunsLAVAZZAMaltā kafija LAVAZZA Crema e Gusto Dolce, 250g
€8,50 EUR€8,50 EURVienības cena €34,00 par kg