-
BIOPOINTHialuronskābes matu balzams BIOPOINT Hyalu-3, 350 ml
Tikai 9 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €27,14 par l -
CRIFOBaltvīns CRIFO Castel del Monte DOP Bianco 11,5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
-€4,10IzpārdotsFABBRIAromātiskais piparmētras sīrups FABBRI Mixybar, 1 L
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €9,50 par l€13,60 EUR -
BIOPOINTMatu šampūns ātrai iedarbībai BIOPOINT Speedy Hair, 400 ml
Tikai 10 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €23,75 par l -
URBANI TARTUFIMelnās trifeles URBANI TARTUFI, 25g
Tikai 4 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €380,00 par kg -
CHANTECLAIRDziļi attīrošs veļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Pulito Profondo, 46MR
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €4,59 par l -
SANPELLEGRINOBezalkoholisks dzēriens SANBITTER Rosso, 10 x 100 ml
Tikai 3 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €9,50 par l -
CHANTECLAIRVeļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lavatrice Color, 46MR
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €4,59 par l -
JaunsCHANTECLAIRVeļas mazgāšanas līdzeklis ar sodu CHANTECLAIR Bicarbonato, 46MR
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €4,59 par l -
JaunsCHANTECLAIRVeļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Marsiglia, 46MR
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €4,59 par l -
VIVINO ★ 3.7IzpārdotsVILLA DEGLI OLMISarkanvīns VILLA DEGLI OLMI Montepulciano d'Abruzzo 12.5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
IzpārdotsLA CANTINA DI ANDRIASarkanvīns LA CANTINA DI ANDRIA Nero di Troia Puglia IGP Organic 13%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.8-€3CRIFOSarkanvīns CRIFO Grifone Nero di Troia Puglia IGP 13%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l€12,50 EUR -
CHANTECLAIRVeļas mazgāšanas gēls CHANTECLAIR Muschio Bianco, 46MR
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €4,59 par l -
Izpārdots -
VIVINO ★ 3.9IzpārdotsPRODUTTORI VINI MANDURIASarkanvīns PRODUTTORI VINI MANDURIA 1932 Primitivo Salento IGT 13.5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
IzpārdotsBANFIBaltvīns BANFI Fumaio Toscana Sauvignon Blanc & Chardonnay 12.5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.5Izpārdots -
VIVINO ★ 3.8-€2IzpārdotsVIGNA MADRESarkanvīns VIGNA MADRE Kriya Montepulciano d'Abruzzo 12.5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l€11,50 EUR -
VIVINO 3.7VIGNA MADREBaltvīns VIGNA MADRE Kriya Passerina Terre di Chieti IGP 13%
Tikai 1 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO 3.9VIGNA MADREBaltvīns VIGNA MADRE Kriya Pecorino Terre di Chieti IGP Abruzzo 12.5%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.5RIUNITEDzirkstošais sarkanvīns RIUNITE Senzatempo Lambrusco Emilia N.V. 11%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO ★ 3.7IzpārdotsVILLA CARRISISarkanvīns VILLA CARRISI Tenute Al Bano Carrisi Susumaniello IGP 14%
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l -
VIVINO 3.7MAXIMILIAN IDzirkstošais vīns MAXIMILIAN I Rose Extra Dry 11.5 %
Tikai 5 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €12,67 par l