-
PASSALACQUAMaltā kafija PASSALACQUA Moana 100% Arabica, 250g
Tikai 6 atlikumā€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €42,00 par kg -
VIVINO ★ 3.8-€2IzpārdotsNOTTE ROSSASarkanvīns Primitivo Puglia IGP Organic NOTTE ROSSA 13,5%
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €14,00 par l€12,50 EUR -
IzpārdotsFORCHIRBaltvīns FORCHIR Lamis Pinot Grigio DOC 12.5%
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €14,00 par l -
Izpārdots -
Izpārdots -
Izpārdots -
IzpārdotsBANFISarkanvīns BANFI Col Di Sasso Toscana IGT 13%
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €14,00 par l -
-€2,40MARVISZobu pasta jutīgām smaganām MARVIS Sensitive Gums Gentle Mint, 75 ml
€10,50 EUR€10,50 EURVienības cena €140,00 par l€12,90 EUR -
Izpārdots -
Izpārdots -
Izpārdots -
-€3,55SOMATTabletes trauku mazgāšanai SOMAT All in 1 Extra, 63MR
€9,95 EUR€9,95 EURVienības cena €0,16 par item€13,50 EUR -
-€1,65CAPUTOPicas milti CAPUTO Pizzeria Farina Type 00, 5 KG
€9,95 EUR€9,95 EURVienības cena €1,99 par kg€11,60 EUR -
-€0,85CAPUTOKviešu milti CAPUTO Cuoco Saccorosso, 5 KG
€9,95 EUR€9,95 EURVienības cena €1,99 par kg€10,80 EUR -
-€1,50CHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lemon, 3 x 600 ml
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €5,50 par l€11,40 EUR -
-€2,60IzpārdotsFILIPPO BERIOOlīveļļa FILIPPO BERIO Olio di Oliva, 1 L
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €9,90 par l€12,50 EUR -
MARVISMutes skalojamais līdzeklis MARVIS Cinnamon Mint, 120 ml
Tikai 2 atlikumā€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
MARVISMutes skalojamais līdzeklis MARVIS Anise Mint, 120 ml
Tikai 3 atlikumā€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
-€1,60IzpārdotsPISTITīra 100% pistāciju smērējama pasta PISTI, 150g
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €66,00 par kg€11,50 EUR -
IzpārdotsLAVAZZAMaltā kafija LAVAZZA Crema e Gusto Ricco, 2 x 250g
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €19,80 par kg -
MARVISMutes skalojamais līdzeklis MARVIS Spearmint, 120 ml
Tikai 7 atlikumā€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €82,50 par l -
IzpārdotsCASEIFICIO COLONNEKūpināts mocarellas siers CASEIFICIO Bufala Affumicata, 4x125g
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €19,60 par kg -
IzpārdotsCAFFÈ VERGNANOBezkofeīna maltā kafija CAFFÈ VERGNANO Decaffeinato, 250g
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €39,20 par kg -
OMINO BIANCOVeļas mazgāšanas kapsulas ar baltā muskusa smaržu OMINO BIANCO IdroCaps, 20MR
€9,80 EUR€9,80 EURVienības cena €0,49 par item