-
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas bez kofeīna LAVAZZA Espresso Dek, 30 gab.
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
IzpārdotsLAVAZZAMaltā kafija LAVAZZA Qualita Oro, 2 x 250g
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
KIMBOMaltā kafija KIMBO Macinato Fresco, 2 x 250g
Tikai 8 atlikumā€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
Izpārdots -
KIMBOMaltā kafija KIMBO Aroma Italiano, 2 x 250g
Tikai 2 atlikumā€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €23,60 par kg -
IzpārdotsSTREGALazdu riekstu kraukšķi, pārklāti ar tumšo šokolādi STREGA Croccantini, 300g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €38,33 par kg -
VIVINO ★ 3.9SANTA MARIA LA PALMABaltvīns SANTA MARIA LA PALMA Aragosta Frizzante 11%
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €15,33 par l -
PELLINIMaltā bezkofeīna kafija 100% Arabica PELLINI Espresso, 250g
Tikai 3 atlikumā€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €46,00 par kg -
PELLINIMaltā BIO kafija 100% Arabica PELLINI Espresso, 250g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €46,00 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsLAVAZZAMalta kafija LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 2 x 250g
€11,50 EUR€11,50 EURVienības cena €23,00 par kg -
IzpārdotsCHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Marsiglia, 3 x 600 ml
€11,40 EUR€11,40 EURVienības cena €6,33 par l -
IzpārdotsCHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lavanda, 3 x 600 ml
€11,40 EUR€11,40 EURVienības cena €6,33 par l -
PRESIDENTKrēmsiers PRESIDENT Professional Cream Cheese, 1 KG
Tikai 3 atlikumā€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €11,00 par kg -
MONINIOlīveļļa MONINI GranFruttato 100% Italiano, 500 ml
Tikai 6 atlikumā€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €22,00 par l -
JaunsBIO GUSTIAMOArtišoki eļļā BIO GUSTIAMO Carciogambo alla Romana, 550g
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €20,00 par kg -
VIVINO ★ 3.7CANTINE PELLEGRINODeserta vīns CANTINE PELLEGRINO Moscato Terre Siciliane IGP 16%
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €22,00 par l -
VIVINO ★ 3.6-€2,60IzpārdotsBOLLADzirkstošais vīns BOLLA Prosecco Valdobbiadene Superiore DOCG 11%
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €14,67 par l€13,60 EUR -
VIVINO ★ 3.7SANTA MARIA LA PALMABaltvīns SANTA MARIA LA PALMA Aragosta Vermentino di Sardegna DOC 12.5%
Tikai 10 atlikumā€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €14,67 par l -
VIVINO ★ 3.7-€2,60IzpārdotsVALDODzirkstošais vīns VALDO Prosecco Marca Oro Valdobbiadene DOCG 11%
€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €14,67 par l€13,60 EUR -
LAVAZZAMalta kafija LAVAZZA Suerte Prezzo Amico, 2 x 250g
Tikai 5 atlikumā€11,00 EUR€11,00 EURVienības cena €22,00 par kg -
MARVISMutes skalojamais līdzeklis MARVIS Classic Strong Mint, 400 ml
Tikai 7 atlikumā€10,80 EUR€10,80 EURVienības cena €27,00 par l -
VIVINO ★ 3.9IzpārdotsTERRE DI VALTERBaltvīns TERRE DI VALTER Fiano di Avellino DOCG 13.5%
€10,60 EUR€10,60 EURVienības cena €14,13 par l -
MATILDE VICENZICepumu asorti metāla kastītē MATILDE VICENZI Minivoglie, 500g
€10,60 EUR€10,60 EURVienības cena €21,20 par kg