-
IzpārdotsCAPUTOCieto kviešu milti CAPUTO Semola Rimacinata, 5 kg
€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €2,56 par kg -
DUE VITTORIEDabīgs balzamiko etiķis DUE VITTORIE Aceto Balsamico di Modena IGP, 250 ml
€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €51,20 par l -
-€3,70IzpārdotsFEUDI DI SAN GREGORIOSarkanvīns FEUDI DI SAN GREGORIO Dal Re Irpinia Aglianico DOC 13.5%
€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €17,07 par l€16,50 EUR -
KIMBOMaltā kafija KIMBO Gold Medal, 400g
Tikai 8 atlikumā€12,80 EUR€12,80 EURVienības cena €32,00 par kg -
CARBONEDaļēji kaltēti artišoki eļļā CARBONE Carciofi, 950g
Tikai 8 atlikumā€12,60 EUR€12,60 EURVienības cena €13,26 par kg -
-
VIVINO ★ 3.8JaunsCONTE SPAGNOLETTI ZEULISausais baltvīns CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Bombino Bianco 12,5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
-€3JaunsSVELTOTabletes trauku mazgāšanai SVELTO Classico Tabs, 80MR
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,16 par item€15,50 EUR -
-€1IzpārdotsCAFFÈ BORBONEKafijas kapsulas CAFFÈ BORBONE 100% Arabica (150g), 30 gab.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item€13,50 EUR -
IzpārdotsCAFFÈ BORBONEKafijas kapsulas CAFFÈ BORBONE Miscela Decisa Espresso (150g), 30 gab.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Suerte Nespresso (159g), 30 gab.
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €0,42 par item -
-€2,30MASSERIA SAN NICOLAOlīveļļa Extra Vergine di Oliva MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €12,50 par l€14,80 EUR -
IzpārdotsMARVISBalinoša zobu pasta MARVIS Whitening Mint, 85 ml
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €147,06 par l -
VIVINO ★ 3.7VILLA RAIANOBaltvīns VILLA RAIANO Fiano di Avellino DOCG 13%
Tikai 1 atlikumā€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
VIVINO ★ 3.9 -
VIVINO ★ 3.6CANTINA ZACCAGNINIBaltvīns CANTINA ZACCAGNINI Pecorino d’Abruzzo DOC 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
Izpārdots -
-€1IzpārdotsGARDELLIKafijas pupiņas GARDELLI Cignobianco® Signature Blend, 250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €50,00 par kg€13,50 EUR -
-€6IzpārdotsPERLIERAromātiskais ķermeņa sprejs sievietēm PERLIER Muschio Bianco
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €62,50 par l€18,50 EUR -
IzpārdotsPELLINIMaltā kafija PELLINI Espresso Superiore Tradizionale Nr. 42, 2x250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
VIVINO ★ 3.6Izpārdots -
VIVINO ★ 3.6BANFISarkanvīns BANFI Chianti DOCG 13%
Tikai 8 atlikumā€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.8MASTRI VERNACOLIBaltvīns MASTRI VERNACOLI Cavit Gewürztraminer Trentino DOC 13.5%
Tikai 7 atlikumā€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.8IzpārdotsFEUDI DI SAN GREGORIOBaltvīns FEUDI DI SAN GREGORIO Falanghina del Sannio DOC 13%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l