-
VIVINO ★ 4.0TORMARESCANeprica Primitivo IGT Puglia TORMARESCA sausais sarkanvīns 14%
Tikai 4 atlikumā€14,00 EUR€14,00 EURVienības cena €18,67 par l -
VIVINO ★ 4.2-€2CALITRONegroamaro Salento Ausilio CALITRO sarkanvīns 13,5%
Tikai 6 atlikumā€14,00 EUR€14,00 EURVienības cena €18,67 par l€16,00 EUR -
VIVINO ★ 3.8CALITRONegroamaro IGP Salento Rosato CALITRO rozā vīns 12,5%
€14,00 EUR€14,00 EURVienības cena €18,67 par l -
LAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Suerte A Modo Mio (270g), 36 gab.
Tikai 3 atlikumā€13,99 EUR€13,99 EURVienības cena €0,39 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas Intenso Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 gab.
€13,99 EUR€13,99 EURVienības cena €0,39 par item -
LAVAZZABezkofeīna kafijas kapsulas LAVAZZA A Modo Mio Dek, 36 gab.
Tikai 7 atlikumā€13,99 EUR€13,99 EURVienības cena €0,39 par item -
IzpārdotsCARBONEDaļēji kaltēti dzeltenie ķiršu tomāti CARBONE Ciliegini, 950g
€13,90 EUR€13,90 EURVienības cena €14,63 par kg -
Izpārdots -
Izpārdots -
STRIANESENomizoti tomāti STRIANESE San Marzano Dop, 2.5 kg
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €5,52 par kg -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas spilventiņi LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 50 gab.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,28 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Qualita Rossa Nespresso, 30 gab.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Crema e Gusto Dolce Nespresso, 30 gab.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas bez kofeīna LAVAZZA Dek Nespresso (174g), 30 gab.
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €0,46 par item -
Izpārdots -
Izpārdots -
-€2IzpārdotsBIO PRESTOUniversālais veļas pulveris BIO PRESTO Total 5in1 Classico, 62MR
€13,80 EUR€13,80 EURVienības cena €4,45 par kg€15,80 EUR -
-€2,20FARCHIONIOlīveļļa Extra Virgin FARCHIONI Estratto a Freddo, 1 L
€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €13,60 par l€15,80 EUR -
VIVINO ★ 3.8CARPENE MALVOLTIDzirkstošais vīns CARPENE MALVOLTI Prosecco Superiore DOCG 11%
Tikai 3 atlikumā€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €18,13 par l -
IzpārdotsPASSALACQUAKafijas pupiņas PASSALACQUA Black Vulcan, 500g
€13,60 EUR€13,60 EURVienības cena €27,20 par kg -
Izpārdots -
Izpārdots -
JaunsDE CARLOOlīveļļa bio DE CARLO 7 Giorni DOP, 500 ml
Tikai 3 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €27,00 par l -
PISTIŠokolādes un lazdu riekstu krēms PISTI, 600g
Tikai 3 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg