-
-€3IzpārdotsTESORI d'ORIENTEDāvanu komplekts Hammam Tesori d'Oriente
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena par€17,80 EUR -
IzpārdotsPOCKET COFFEETumšā šokolāde ar Espresso kafijas pildījumu POCKET COFFEE, 400g
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €37,00 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKafijas spilventiņi CAFFÈ VERGNANO Aromadicasa Espresso Cialde, 50 gab.
Tikai 6 atlikumā€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,30 par item -
-€2,70MONINIOlīveļļa MONINI Extra Vergine Classico, 1 L
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €14,80 par l€17,50 EUR -
KIMBOKafijas spilventiņi KIMBO Espresso Napoli Cialde (365g), 50 gab.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,30 par item -
-
VIVINO ★ 3.7CANTINE FLORIOStiprināts vīns CANTINE FLORIO Vecchioflorio Marsala Superiore Secco 18%
€14,60 EUR€14,60 EURVienības cena €19,47 par l -
-€3JaunsGARDELLIBezkofeīna kafijas pupiņas GARDELLI Cumbres Colombia, 250g
Tikai 10 atlikumā€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg€17,50 EUR -
-€3,50IzpārdotsGARDELLIKafijas pupiņas GARDELLI Roger Chilcon (Peru), 250g
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg€18,00 EUR -
VIVINO ★ 3.9-€2RIVERADeserta baltvīns RIVERA Moscato Di Trani 14.5%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €29,00 par l€16,50 EUR -
IzpārdotsGARDELLIKafijas pupiņas GARDELLI Finca El Pera, 250g
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €58,00 par kg -
IzpārdotsDESANTISOlīveļļa Extra Vergine di Oliva DESANTIS Classico, 1 L
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €14,50 par l -
MONTEMANCOPrimitivo di Manduria DOCG LIZZANO Montemanco sarkanvīns 15%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
VIVINO ★ 3.8IzpārdotsST. MICHAEL EPPANBaltvīns ST. MICHAEL EPPAN Pinot Grigio DOC 13.5%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
VIVINO ★ 4.0PRODUTTORI VINI MANDURIASarkanvīns PRODUTTORI VINI MANDURIA Lirica Primitivo di Manduria DOC 14.5%
Tikai 9 atlikumā€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
VIVINO ★ 3.9DONNAFUGATABaltvīns DONNAFUGATA Anthìlia Sicilia DOC 13%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
VIVINO ★ 3.8DONNAFUGATABaltvīns DONNAFUGATA Damarino Sicilia DOC 11.5%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
VIVINO ★ 3.8DONNAFUGATASarkanvīns DONNAFUGATA La Bella Sedara Sicilia DOC 13%
Tikai 10 atlikumā€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
VIVINO ★ 4.0-€2IzpārdotsPOLVANERASarkanvīns POLVANERA 14 Primitivo DOC Gioia del Colle Organic 15%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l€16,50 EUR -
VIVINO ★ 4.0PRODUTTORI VINI MANDURIABaltvīns PRODUTTORI MANDURIA Zin Salento Fiano 13%
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €19,33 par l -
-€2,30IzpārdotsOMINO BIANCODezinficējošais veļas mazgāšanas pulveris OMINO BIANCO, 70MR
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €3,77 par kg€16,80 EUR -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Crema e Gusto (270g), 36 gab.
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €0,40 par item -
PASSALACQUAKafijas pupiņas PASSALACQUA Gold Vulcan, 500g
€14,50 EUR€14,50 EURVienības cena €29,00 par kg -
VIVINO ★ 3.8IzpārdotsCARPENE MALVOLTIDzirkstošais vīns CARPENE MALVOLTI Prosecco Superiore DOCG 11%
€14,00 EUR€14,00 EURVienības cena €35,00 par l