-
VIVINO ★ 4.0MOIOSarkanvīns MOIO 57 Rosso Primitivo 14.5%
Tikai 9 atlikumā€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €21,07 par l -
-€2JaunsCHANTECLAIRVeļas pulveris CHANTECLAIR Muschio Bianco, 65MR
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €5,34 par kg€17,50 EUR -
-€2,30JaunsCLEMENTEOlīveļļa CLEMENTE 100% Italiano, 1 L
Tikai 3 atlikumā€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €15,50 par l€17,80 EUR -
-€1,30MONINIOlīveļļa MONINI GranFruttato 100% Italiano, 750 ml
Tikai 1 atlikumā€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €20,67 par l€16,80 EUR -
-€2,30JaunsMASSERIA SAN NICOLAAuksti spiesta olīveļļa MASSERIA SAN NICOLA 100% Italiano, 1 L
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €15,50 par l€17,80 EUR -
IzpārdotsLA CANTINA DI ANDRIASarkanvīns Nero di Troia Puglia IGP Organic 13%
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €6,89 par l -
VIVINO ★ 4.0Izpārdots -
VIVINO ★ 4.1TOMMASIBaltvīns TOMMASI Le Fornaci Lugana DOC 12.5%
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €20,67 par l -
Izpārdots -
VIVINO ★ 4.1IzpārdotsTORMARESCASausais rozā vīns TORMARESCA Calafuria Rosato IGT Salento 12%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l -
VIVINO ★ 3.9JaunsBERSANOSausais baltvīns BERSANO Mirage Gavi del Comune di Gavi DOCG 12,5%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l -
IzpārdotsMELEGATTIKēkss ar pistāciju krēmu MELEGATTI Pandoro Pistacchio, 750g
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par kg -
VIVINO ★ 4.1-€2IzpārdotsCALITROSusumaniello Puglia Ausilio CALITRO sarkanvīns 14%
€15,00 EUR€15,00 EURVienības cena €20,00 par l€17,00 EUR -
Izpārdots -
Izpārdots -
VIVINO ★ 3.9-€4,51CALITROPrimitivo di Manduria Dolce Naturale DOCG CALITRO saldais sarkanvīns 13,5%
€14,99 EUR€14,99 EURVienības cena €29,98 par l€19,50 EUR -
IzpārdotsCLEMENTEOlīveļļa Extra Vergine di Oliva CLEMENTE Achille, 1 L
€14,99 EUR€14,99 EURVienības cena €14,99 par l -
JaunsCAPUTOKviešu milti CAPUTO Nuvola Super, 5 KG
Tikai 9 atlikumā€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €2,98 par kg -
VIVINO ★ 4.0MOIOSarkanvīns MOIO Falerno del Massico 14.5%
Tikai 8 atlikumā€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €19,87 par l -
-€1,60FARCHIONIOlīveļļa Extra Vergine FARCHIONI Fruttato Intenso, 750 ml
Tikai 3 atlikumā€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €19,87 par l€16,50 EUR -
DASHVeļas mazgāšanai līdzeklis DASH Classico, 40MR
Tikai 5 atlikumā€14,90 EUR€14,90 EURVienības cena €8,28 par l -
-€1IzpārdotsBERTINELLISiers Parmigiano Reggiano BERTINELLI Millesimato 36+ mēn., 300g
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €49,33 par kg€15,80 EUR -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Espresso Delizioso A Modo Mio, 36 gab.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,41 par item -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Espresso Passionale A Modo Mio, 36 gab.
€14,80 EUR€14,80 EURVienības cena €0,41 par item