-
IzpārdotsMASSERIA SAN NICOLAOlīveļļa Extra Vergine di Oliva Biologico MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €17,00 par l -
VIVINO ★ 4.1ST. MICHAEL EPPANSausais baltvīns ST. MICHAEL EPPAN Gewürztraminer 13.5%
Tikai 2 atlikumā€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €22,67 par l -
VIVINO ★ 3.8CALITROPrimitivo Brut Rosè Armonica CALITRO dzirkstošais rozā vīns 12%
Tikai 3 atlikumā€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €22,67 par l -
JaunsTORALDOKafijas spilventiņi TORALDO Origini Cialde (360g), 50 gab.
Tikai 5 atlikumā€16,80 EUR€16,80 EURVienības cena €0,34 par item -
-€3PISTISmērējams pistāciju krēms PISTI Pistachio 45%, 600g
€16,80 EUR€16,80 EURVienības cena €28,00 par kg€19,80 EUR -
-€1,90ALCE NEROOrganiska neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa ALCE NERO, 750 ml
Tikai 9 atlikumā€16,60 EUR€16,60 EURVienības cena €22,13 par l€18,50 EUR -
CLEMENTE100% bioloģiska olīveļļa CLEMENTE Premium Extra Vergine di Oliva, 750 ml
Tikai 2 atlikumā€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €22,00 par l -
-€2IzpārdotsBERTINELLISiers Parmigiano Reggiano BERTINELLI Vacche Rosse 24 mēn., 300g
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €55,00 par kg€18,50 EUR -
Izpārdots -
-€1SWIFFERPutekļu slotiņas SWIFFER Duster Staubmagnet, 23 gab.
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €0,72 par item€17,50 EUR -
VIVINO ★ 3.9CANTINE DEL NOTAIOSarkanvīns CANTINE DEL NOTAIO L’Atto 13.5%
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €22,00 par l -
-€3,30TESORI d'ORIENTEDāvanu komplekts Fiori di Loto Tesori d'Oriente
Tikai 1 atlikumā€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena par€19,80 EUR -
-€3MADAUDOBaltvīns MADAUDO Grillo D.O.C. Sicilia 12.5%
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €5,50 par l€19,50 EUR -
VIVINO ★ 3.9IzpārdotsDONNAFUGATASarkanvīns DONNAFUGATA Sherazade Nero d'Avola Sicilia DOC 13.5%
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas spilventiņi LAVAZZA Suerte Cialde Coffee Pads, 50 gab.
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €0,33 par item -
-€1LAVAZZAKafijas pupiņas bez kofeīna LAVAZZA Dek Espresso, 500g
€16,50 EUR€16,50 EURVienības cena €33,00 par kg€17,50 EUR -
JaunsTORALDOBezkofeīna kafijas spilventiņi TORALDO Forte & Cremoso (360g), 50 gab.
Tikai 8 atlikumā€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €0,18 par item -
VIVINO ★ 4.1IzpārdotsCALITROPrimitivo di Manduria Ausilio CALITRO sarkanvīns 14%
€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €21,33 par l -
-€3GARDELLIKafijas pupiņas GARDELLI Kokeb Siwani Ethiopia, 250g
Tikai 5 atlikumā€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €64,00 par kg€19,00 EUR -
-€1,80IzpārdotsTESORI d'ORIENTEDāvanu komplekts Thalasso Therapy Tesori d'Oriente
€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena par€17,80 EUR -
IzpārdotsLAVAZZAMaltā kafija LAVAZZA Crema e Gusto Dolce, 2 x 250g
€16,00 EUR€16,00 EURVienības cena €32,00 par kg -
-€1,90IzpārdotsTESORI d'ORIENTEDāvanu komplekts China Orchid Tesori d'Oriente
€15,90 EUR€15,90 EURVienības cena par€17,80 EUR -
CAPUTOMīkstie kviešu milti CAPUTO Aria Type 0, 5 KG
Tikai 4 atlikumā€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €3,16 par kg -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas spilventiņi LAVAZZA Crema e Gusto Classico, 50 gab.
€15,80 EUR€15,80 EURVienības cena €0,32 par item