-
-€9,50DASHUniversālais veļas mazgāšanas pulveris DASH, 86MR
Tikai 10 atlikumā€19,00 EUR€19,00 EURVienības cena €4,42 par kg€28,50 EUR -
SVELTOTabletes trauku mazgāšanai SVELTO Agrumi All in 1 Eco, 90MR
Tikai 1 atlikumā€18,99 EUR€18,99 EURVienības cena €0,21 par item -
IzpārdotsSVELTOTabletes trauku mazgāšanai SVELTO All in 1 Eco, 90MR
€18,99 EUR€18,99 EURVienības cena €0,21 par item -
-€4IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAVeļas pulveris SPUMA DI SCIAMPAGNA Marsiglia, 92MR
€18,80 EUR€18,80 EURVienības cena €4,54 par kg€22,80 EUR -
-€1IzpārdotsDASHVeļas mazgāšanai līdzeklis DASH Classico, 60MR
€18,50 EUR€18,50 EURVienības cena €6,85 par l€19,50 EUR -
VIVINO ★ 4.0SALVATORE MARTUSCIELLOSarkanvīns gāzēts OTTO UVE Gragnano 11%
€18,50 EUR€18,50 EURVienības cena €24,67 par l -
Izpārdots -
VIVINO ★ 4.0VALDODzirkstošais vīns VALDO Prosecco Valdobbiadene Elevantum di Cartizze DOCG 11%
Tikai 4 atlikumā€18,00 EUR€18,00 EURVienības cena €24,00 par l -
IzpārdotsFARCHIONIOrganiskā olīveļļa Extra Vergine FARCHIONI Il Casolare, 750 ml
€17,90 EUR€17,90 EURVienības cena €23,87 par l -
MONINIOlīveļļa MONINI GranFruttato 100% Italiano, 1 L
€17,80 EUR€17,80 EURVienības cena €17,80 par l -
CAFFÈ VERGNANOKafijas kapsulas CAFFÈ VERGNANO Espresso Intenso (250g), 50 gab.
Tikai 5 atlikumā€17,80 EUR€17,80 EURVienības cena €0,36 par item -
-€2TESORI d'ORIENTEDāvanu komplekts Ayurveda Tesori d'Oriente
Tikai 1 atlikumā€17,80 EUR€17,80 EURVienības cena par€19,80 EUR -
JaunsTRE MARIEKēkss TRE MARIE Panettone Milanese, 750g
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par kg -
JaunsTRE MARIEKēkss TRE MARIE Pandoro Tradizionale, 750g
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par kg -
IzpārdotsBALOCCOKlasiskais Panettone metāla iepakojumā BALOCCO Classico, 750g
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par kg -
IzpārdotsGARDELLIKafijas pupiņas GARDELLI Villa Betulia Colombia, 250g
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €70,00 par kg -
VIVINO ★ 4.2PAOLOLEOSarkanvīns PAOLOLEO Passo del Cardinale Primitivo di Manduria 14%
Tikai 4 atlikumā€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par l -
-€2MADAUDOSarkanvīns Madaudo Nero d’Avola D.O.C. Sicilia 12.5%
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €5,83 par l€19,50 EUR -
VIVINO 4.1DONNAFUGATABaltvīns DONNAFUGATA Grillo Sur Sur Sicilia DOC 13%
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €23,33 par l -
IzpārdotsCOPPINI100% itāļu īpaši neapstrādāta olīveļļa COPPINI, 1 L
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €17,50 par l -
-€2IzpārdotsDASHVeļas mazgāšanas gēls DASH Salva Colore, 58MR
€17,50 EUR€17,50 EURVienības cena €6,03 par l€19,50 EUR -
IzpārdotsKIMBOMaltā kafija KIMBO Macinato Fresco, 4 x 250 g
€17,30 EUR€17,30 EURVienības cena €17,30 par kg -
VIVINO ★ 3.8JaunsBISOLDzirkstošais vīns BISOL Jeio Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG 11%
€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €22,67 par l -
IzpārdotsGARDELLIBezkofeīna kafijas pupiņas GARDELLI Vayichil Mexico, 250g
€17,00 EUR€17,00 EURVienības cena €68,00 par kg