-
VIVINO ★ 4.3SAN MARZANOSarkanvīns SAN MARZANO Collezione Cinquanta 14,5%
Tikai 5 atlikumā€22,00 EUR€22,00 EURVienības cena €29,33 par l -
VIVINO ★ 4.0-€4IzpārdotsLAMBERTISarkanvīns LAMBERTI Amarone della Valpolicella DOC 15%
€22,00 EUR€22,00 EURVienības cena €29,33 par l€26,00 EUR -
PALLINILimoncello liķieris PALLINI 25%, 0,7 L
Tikai 10 atlikumā€22,00 EUR€22,00 EURVienības cena €31,43 par l -
LAVAZZAKafijas pupiņas LAVAZZA Suerte Prezzo Amico, 1 kg
€22,00 EUR€22,00 EURVienības cena €22,00 par kg -
VIVINO ★ 4.1DONNAFUGATABaltvīns DONNAFUGATA Lighea Sicilia DOC 12.5%
€21,50 EUR€21,50 EURVienības cena €28,67 par l -
VIVINO ★ 3.9JaunsMARCHESI ANTINORISausais sarkanvīns MARCHESI ANTINORI Pèppoli Chianti Classico DOCG 13,5%
Tikai 8 atlikumā€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
IzpārdotsD'AMICOApceptas baravikas D'AMICO Fughi Porcini Trifolati, 780g
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €26,92 par kg -
-€3IzpārdotsBIALETTIMokas kafijas katliņš BIALETTI Moka Rainbow, 3 cup.
No €21,00 EURNo €21,00 EURVienības cena par€24,00 EUR -
VIVINO ★ 3.9ELENA WALCHSarkanvīns ELENA WALCH Merlot Alto Adige DOC 13%
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
VIVINO ★ 3.8DONNAFUGATABaltvīns DONNAFUGATA La Fuga Chardonnay 13%
Tikai 8 atlikumā€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
VIVINO ★ 4.1TRAMIN KELLEREIBaltvīns TRAMIN KELLEREI Pepi Sauvignon 13.5%
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par l -
IzpārdotsLAVAZZAMalta kafija LAVAZZA Crema e Gusto Classico, 3x250g
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €28,00 par kg -
IzpārdotsCAFFÈ BORBONEKafijas pupiņas CAFFÈ BORBONE Nobile, 1 kg
€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €21,00 par kg -
CAFFE MOTTAKafijas pupiņas MOTTA Lounge Bar Classico, 1 kg
Tikai 5 atlikumā€21,00 EUR€21,00 EURVienības cena €21,00 par kg -
-€4,01IzpārdotsMADÒ PASTICCERIAPistāciju smērējams krēms MADÒ PASTICCERIA Crema Spalmabile, 1 kg
€19,99 EUR€19,99 EURVienības cena €19,99 par kg€24,00 EUR -
Izpārdots -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas Crema e Gusto Forte LAVAZZA A Modo Mio, 54 gab.
€19,80 EUR€19,80 EURVienības cena €0,37 par item -
IzpārdotsDASHVeļas mazgāšanas kapsulas ar lavandas smaržu DASH, 44MR
€19,80 EUR€19,80 EURVienības cena €0,45 par item -
TRE MARIEKēkss TRE MARIE Panettone Milanese, 1 kg
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par kg -
VIVINO ★ 4.0IzpārdotsMASSERIA FRATTASISarkanvīns MASSERIA FRATTASI Caudium Aglianico 14,5%
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €26,00 par l -
VIVINO ★ 4.0TOMMASISarkanvīns TOMMASI Ripasso Valpolicella Classico Superiore DOC 13.5%
Tikai 3 atlikumā€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €26,00 par l -
-€2,10CARAPELLINeapstrādāta augstākā labuma nefiltrēta olīveļļa CARAPELLI 100% Italiano, 1 L
Tikai 9 atlikumā€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par l€21,60 EUR -
FARCHIONIDabīgā īpaši neapstrādāta olīveļļa FARCHIONI Il Casolare Grezzo, 1 L
€19,50 EUR€19,50 EURVienības cena €19,50 par l -
-€3IzpārdotsPERUGINAPiena šokolādes Lieldienu ola BACI Latte, 265g
€19,00 EUR€19,00 EURVienības cena €71,70 par kg€22,00 EUR