-
PISTISmērējams krēms ar lazdu riekstiem PISTI, 600g
Tikai 10 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
IzpārdotsLAVAZZAKafijas kapsulas LAVAZZA Crema e Gusto Nespresso (171g), 30 gab.
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €0,45 par item -
-€4IzpārdotsPERUGINATumšās šokolādes Lieldienu ola PERUGINA Le Specialita, 210g
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €64,29 par kg€17,50 EUR -
CAMEOKarstā šokolāde CAMEO Ciobar Professional, 600g
Tikai 2 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
IzpārdotsCARBONEDaļēji kaltēti sarkanie ķiršu tomāti CARBONE Ciliegini, 950g
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €14,21 par kg -
VIVINO ★ 4.0CANTINE DUE PALMESarkanvīns CANTINE DUE PALME Serre Susumaniello IGT 13.5%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.8CECCHISarkanvīns CECCHI Vino Nobile di Montepulciano DOCG 13.5%
Tikai 1 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.9IzpārdotsFEUDI DI SAN GREGORIOBaltvīns FEUDI DI SAN GREGORIO Greco di Tufo DOCG 12.5%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena par -
VIVINO ★ 3.8MASCIARELLISarkanvīns MASCIARELLI Montepulciano d’Abruzzo Doc 13.5%
Tikai 7 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 3.9IzpārdotsNOTTE ROSSASarkanvīns NOTTE ROSSA Primitivo di Manduria DOP 14%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
IzpārdotsCONTE SPAGNOLETTI ZEULISarkanvīns CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Nero di Troia Reserve 13%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
IzpārdotsPOLVANERARozā vīns POLVANERA Rosato Primitivo Organic 12%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 4.0TERRE DI VALTERBaltvīns TERRE DI VALTER Greco di Tufo DOCG 13.5%
Tikai 10 atlikumā€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
VIVINO ★ 4.1IzpārdotsTERRE DI VALTERSarkanvīns TERRE DI VALTER Ventiduemarzo Irpinia Aglianico DOC 14%
€13,50 EUR€13,50 EURVienības cena €18,00 par l -
JaunsCANTINA ZACCAGNINIBezalkoholiskais sarkanvīns ZACCAGNINI Tralcetto Rosso 0.0%
Tikai 5 atlikumā€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
CANTINA ZACCAGNINIBezalkoholiskais baltvīns CANTINA ZACCAGNINI Tralcetto 0.0%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.7TORMARESCASarkanvīns TORMARESCA Fichimori Rosso Salento IGT 12,5%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.9JaunsPOLVANERADzirkstošais rozā vīns POLVANERA Rosato IGT Puglia 12%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.9TORMARESCAChardonnay IGT Puglia TORMARESCA sausais baltvīns 12,5%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l -
VIVINO ★ 3.8-€2IzpārdotsCALITROVerdeca IGP Puglia CALITRO baltvīns 12,5%
€13,00 EUR€13,00 EURVienības cena €17,33 par l€15,00 EUR -
LAVAZZAMaltā kafija LAVAZZA Crema e Gusto Classico, 2x250g
€12,99 EUR€12,99 EURVienības cena €25,98 par kg -
CONTE SPAGNOLETTI ZEULIOlīveļļa SPAGNOLETTI Extra Vergine di Oliva, 500 ml
Tikai 6 atlikumā€12,99 EUR€12,99 EURVienības cena €25,98 par l -
IzpārdotsMARVISMutes skalojamais līdzeklis MARVIS Sensitive Gums Mint, 400 ml
€12,90 EUR€12,90 EURVienības cena €32,25 par l -
MARVISMutes skalojamais līdzeklis MARVIS Whitening Mint, 400 ml
Tikai 2 atlikumā€12,90 EUR€12,90 EURVienības cena €32,25 par l