-
IzpārdotsFEUDI DI SAN GREGORIORozā vīns Ros'Aura Irpinia Rosato DOC 12.5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.9Izpārdots -
VIVINO ★ 3.9VILLA RAIANOBaltvīns VILLA RAIANO Virgo Campania Greco IGT 13%
Tikai 5 atlikumā€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.7CANTINA ZACCAGNINIRozā vīns ZACCAGNINI Cerasuolo d’Abruzzo DOC 12.5%
Tikai 10 atlikumā€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.9CANTINA ZACCAGNINISarkanvīns ZACCAGNINI Montepulciano d’Abruzzo DOC 12.5%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
VIVINO ★ 3.7CANTINA ZACCAGNINIBaltvīns CANTINA ZACCAGNINI Trebbiano d’Abruzzo DOC 12%
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €16,67 par l -
IzpārdotsMARVISBalinoša zobu pasta MARVIS Smokers Whitening Mint, 85 ml
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €147,06 par l -
CAFFÈ VERGNANOMaltā kafija CAFFÈ VERGNANO Granaroma, 2 x 250g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
-€5,30DE CECCOOlīveļļa DE CECCO Extra Vergine Classico, 1 L
Tikai 6 atlikumā€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €12,50 par l€17,80 EUR -
CAFFÈ VERGNANOKafijas pupiņas CAFFÈ VERGNANO Granaroma, 500g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
IzpārdotsBALOCCOPistāciju un lazdu riekstu kēkss BALOCCO Pandoro Pistacchio, 800g
€12,50 EUR€12,50 EURVienības cena €15,63 par kg -
IzpārdotsROSANNA SORRENTINOItāļu sviests 82% ROSANNA SORRENTINO Burro Classico, 1 KG
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €12,00 par kg -
IzpārdotsBIOPOINTMatu maska ar serumu ātrai iedarbībai BIOPOINT Speedy Hair, 400 ml
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €30,00 par l -
VIVINO ★ 3.6JaunsVILLA FOLINIDzirkstošais vīns VILLA FOLINI Prosecco Millesimato Brut 11%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.7JaunsSANTA MARIA LA PALMARozā dzirkstošais vīns SANTA MARIA LA PALMA Rosé Brut di Sardegna DOC 11,5%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.7FONTANAFREDDASaldais dzirkstošais baltvīns FONTANAFREDDA Asti Dolce DOCG 7%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
VIVINO ★ 3.9JaunsSANTA MARGHERITAPinot Grigio SANTA MARGHERITA Valdadige DOC sausais baltvīns 12,5%
€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €16,00 par l -
DELIZIE DI CALABRIAPikanta eļļa DELIZIE CALABRIA, 250 ml
Tikai 1 atlikumā€12,00 EUR€12,00 EURVienības cena €48,00 par l -
KIMBOKafijas kapsulas KIMBO Espresso Napoli (220g), 40 gab.
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €0,30 par item -
IzpārdotsCAPUTOPilngraudu kviešu milti CAPUTO Integrale, 5 KG
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €2,38 par kg -
IzpārdotsBALOCCOPistāciju un lazdu riekstu kēkss BALOCCO Colomba Pistacchio, 750g
€11,90 EUR€11,90 EURVienības cena €15,87 par kg -
TORALDOKafijas kapsulas TORALDO Forte & Cremoso (180g), 30 gab.
Tikai 9 atlikumā€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
IzpārdotsTORALDOKafijas kapsulas TORALDO Forte & Cremoso (216g), 30 gab.
€11,80 EUR€11,80 EURVienības cena €0,39 par item -
VIVINO ★ 3.9