-
CUOREKukurūzas eļļa CUORE Olio di Mais, 1 L
Tikai 1 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €9,50 par kg -
PERUGINATumšās šokolādes konfektes ar kafijas garšu PERUGINA, 200g
Tikai 6 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINATumšās šokolādes konfektes BACI Fondente 70%, 200g
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINAŠokolādes konfektes BACI Bijou Classico, 200g
€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
Izpārdots -
PERUGINAPiena šokolādes konfektes BACI Latte, 200g
Tikai 1 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
PERUGINAŠokolādes konfektes BACI Assortito, 200g
Tikai 2 atlikumā€9,50 EUR€9,50 EURVienības cena €47,50 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsCARBONESarkanie datterino tomāti CARBONE Datterino Rosso, 950g
€9,45 EUR€9,45 EURVienības cena €9,95 par kg -
TESORI d'ORIENTEAromātiskie kociņi TESORI D'ORIENTE White Musk, 200 ml
€8,90 EUR€8,90 EURVienības cena €44,50 par l -
TESORI d'ORIENTEAromātiskie kociņi TESORI D'ORIENTE Ayurveda, 200 ml
€8,90 EUR€8,90 EURVienības cena €44,50 par l -
TESORI d'ORIENTEAromātiskie kociņi TESORI D'ORIENTE Hammam, 200 ml
€8,90 EUR€8,90 EURVienības cena €44,50 par l -
-€1RUMMOMakaroni RUMMO Mezzi Rigatoni N°51, 3 KG
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €2,93 par kg€9,80 EUR -
-€1Izpārdots -
BIOPOINTMaigs un delikāts balzāms matiem BIOPOINT Professional Delicato, 350 ml
Tikai 2 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €25,14 par l -
BIOPOINTMaigs un delikāts šampūns BIOPOINT Professional Delicato, 400 ml
Tikai 4 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
BIOPOINTŠampūns ar hialuronskābi un Omega 3 BIOPOINT Hyalu-3, 400 ml
Tikai 6 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
BIOPOINTŠampūns pret matu izkrišanu un blaugznām BIOPOINT Anticaduta e Antiforfora, 400 ml
Tikai 9 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
BIOPOINTŠampūns pret matu izkrišanu BIOPOINT Anticaduta, 400 ml
Tikai 8 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €22,00 par l -
-€2,70MANTOVARīsu eļļa MANTOVA Olio di Riso, 500 ml
Tikai 5 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €17,60 par l€11,50 EUR -
-€1,10CRODINOBezalkoholisks aperitīvs CRODINO Blonde, 10 x 100 ml
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €8,80 par l€9,90 EUR -
Izpārdots -
Izpārdots -
PELLINIMaltā kafija 100% Arabica PELLINI Espresso Top, 250g
€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €35,20 par kg