-
PRORASOPēc skūšanās losjons PRORASO Red Sandalwood, 100 ml
€7,99 EUR€7,99 EURVienības cena €79,90 par l -
IzpārdotsCHANTECLAIRMazgāšanas līdzeklis bērnu apģērbiem CHANTECLAIR Vert Bebe, 30MR
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €6,58 par l -
IzpārdotsLAVAZZAMaltā kafija bezkofeīna LAVAZZA Dek Classico, 250g
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €31,60 par kg -
IzpārdotsPRORASOBārdas kopšanas līdzeklis PRORASO Beard Wash, 200 ml
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €39,50 par l -
PRORASOPēc skūšanās losjons PRORASO Green Eucalyptus, 100 ml
Tikai 3 atlikumā€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €79,00 par l -
FELCE AZZURRAVeļas mazgāšanas līdzeklis FELCE AZZURRA Aleppo Soap, 32MR
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €4,95 par l -
FELCE AZZURRAVeļas mazgāšanas līdzeklis FELCE AZZURRA Active Color, 32MR
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €4,95 par l -
FLOÏDProfesionālais smidzinātājs FLOÏD ar pumpīti
Tikai 3 atlikumā€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €7,80 par item -
IzpārdotsCHANTECLAIRDziļi attīrošs veļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Pulito Profondo, 28MR
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €6,19 par l -
JaunsPERLANAVeļas mazgāšanas kapsulas krāsainām drēbēm PERLANA, 20MR
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €0,39 par item -
PERLANAVeļas mazgāšanas kapsulas tumšām drēbēm PERLANA, 20MR
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €0,39 par item -
-€2IzpārdotsMUTTIĶiršu tomāti tomātu sulā MUTTI Pomodorini Ciliegini, 2.5 kg
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €3,12 par kg€9,80 EUR -
Izpārdots -
IzpārdotsMARUZZELLATunča filejas olīveļļā MARUZZELLA Filetti Di Tonno, 295g
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €26,44 par kg -
TESORI d'ORIENTEAromātiskā svece TESORI D'ORIENTE Lotus Flowers, 200g
Tikai 4 atlikumā€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €39,00 par kg -
TESORI d'ORIENTEAromātiskā svece TESORI D'ORIENTE White Musk, 200g
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €39,00 par kg -
TESORI d'ORIENTEAromātiskā svece TESORI D'ORIENTE Japanese Rituals, 200g
Tikai 5 atlikumā€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €39,00 par kg -
-€1,20SWIFFERRezerves sausās magnētiskās salvetes SWIFFER, 36 gab.
€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €0,21 par item€8,80 EUR -
MANTOVA100% Itālijas īpaši neapstrādātas olīveļļas aerosols MANTOVA, 200 ml
€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €38,00 par l -
OMINO BIANCODezinficējošais veļas mazgāšanas līdzeklis OMINO BIANCO, 35MR
Tikai 6 atlikumā€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €5,43 par l -
KIMBOMaltā kafija bez kofeīna KIMBO Napoletano Decaf, 250g
Tikai 7 atlikumā€7,60 EUR€7,60 EURVienības cena €30,40 par kg -
JaunsMIELIZIAApelsīnu medus MIELIZIA Miele di Arancio, 400g
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €18,75 par kg -
IzpārdotsCASULA SRLSiers Pecorino Toscano DOP Stagionato, 200g
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €37,50 par kg -
-€1BIOPOINTProfesionāls šampūns krāsotiem matiem BIOPOINT Colore Vivo, 400 ml
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €18,75 par l€8,50 EUR