-
JaunsGUSTO ETNASicīlijas pistāciju pesto ar ķiplokiem GUSTO ETNA, 190g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €35,79 par kg -
-
JaunsGUSTO ETNASicīlijas pistāciju pesto GUSTO ETNA, 190g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €35,79 par kg -
BATISTSausais šampūns BATIST Classico, 200 ml
Tikai 2 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par l -
BECHERCūkas šķiņķis Prosciutto Cotto IL Becherino, 600g
Tikai 2 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €11,33 par kg -
JaunsTESORI d'ORIENTEParfimērijas ūdens sievietēm TESORI D'ORIENTE Ikigai EDP, 100 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €68,00 par l -
IzpārdotsZAINIŠokolāde bez cukura ZAINI Emilia Fondente 58%, 200g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg -
IzpārdotsBRIOSCHIMutē šķīstošais gremošanas līdzeklis BRIOSCHI Limone, 15 gab.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,45 par item -
DANTEEļļa DANTE Condisano Condimento, 1 L
Tikai 6 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €6,80 par l -
-€2IzpārdotsCRODINOBezalkoholisks aperitīvs CRODINO Blonde, 8 x 100 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €8,50 par l€8,80 EUR -
JaunsBRIOSCHIŠķīstošais citronu gremošanas līdzeklis BRIOSCHI Effervescente, 200g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg -
JaunsOMINO BIANCOŠķidrais mazgāšanas līdzeklis tumšai veļai OMINO BIANCO Nero Intenso, 16MR
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €6,80 par l -
IzpārdotsBRIOSCHIMutē šķīstošais gremošanas līdzeklis BRIOSCHI Alpine, 15 gab.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,45 par item -
IzpārdotsBRIOSCHIMutē šķīstošais gremošanas līdzeklis BRIOSCHI Zenzero, 15 gab.
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €0,45 par item -
TESORI d'ORIENTEVīriešu parfimērijas ūdens TESORI D'ORIENTE Legno di Ebano EDP, 100 ml
Tikai 8 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €68,00 par l -
Izpārdots -
-
-€1GUSTO ETNAPistāciju krēms bez laktozes un bezglutēna GUSTO ETNA Pistacchio, 190g
Tikai 10 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €35,79 par kg€7,80 EUR -
BIOREPAIRMutes skalojamais līdzeklis jutīgām smaganām BIOREPAIR, 500 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena par -
-€1,10PISTISmērējams pistāciju krēms PISTI Pistacchio 45%, 200g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €34,00 par kg€7,90 EUR -
-
TOSCHITumšie ķirši sirupā (stiklā) TOSCHI Amarena, 250g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €27,20 par kg -
FELCE AZZURRAAromātiskie kociņi FELCE AZZURRA Classico Original, 120 ml
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €56,67 par l -
SARATOGAŽāvētas plūmes ar kauliņu SARATOGA Extra Large, 500g
€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €13,60 par kg