-
-€0,90COCCOLINOVeļas mīkstinātājs COCCOLINO Aria Di Primavera, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€0,90COCCOLINOVeļas mīkstinātājs COCCOLINO Fiori Di Tiare, 87MR
€5,60 EUR€5,60 EURVienības cena €3,07 par l€6,50 EUR -
-€2JaunsFELCE AZZURRAKoncentrēts veļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Classico, 92MR
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €2,99 par l€7,50 EUR -
JaunsINFASILIntīmās ziepes INFASIL Neutro Delicato, 400 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €13,75 par l -
JaunsCOCA COLAGāzēts bezalkoholisks dzēriens COCA COLA Classic, 6 x 150 ml
Tikai 5 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,11 par l -
JaunsBELLA CONTADINAOlīvu assorti BELLA CONTADINA Fantasia di Olive, 1062g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €5,18 par kg -
JaunsMANTOVAAerosola eļļa ar citrona garšu MANTOVA Condimento al Limone, 200 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par l -
JaunsDANTEOlīveļļa ar citrona garšu OLIO DANTE Limone, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
JaunsNUTELLACepumi pildīti ar lazdu riekstu un kakao krēmu NUTELLA, 304g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €18,09 par kg -
JaunsDANTEOlīveļļa ar čili pipariem un ķiploķiem OLIO DANTE, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
JaunsDANTEOlīveļļa ar trifeļu garšu OLIO DANTE Tartufo, 250 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par l -
IzpārdotsSIMMENTHALLiellopa gaļa dārzeņu želejā SIMMENTHAL, 2x140g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €19,64 par kg -
JaunsDASHTraipu tīrītājs baltiem audumiem DASH Diamond Bright, 800 ml
Tikai 6 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €6,88 par l -
JaunsTRONKYKraukšķīgas vafeles ar lazdu riekstu krēma pildījumu TRONKY Sandwich, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €61,11 par kg -
URBANI TARTUFIMakaroni ar trifelēm URBANI TARTUFI Stringozzi Tartufi, 250g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par kg -
BOSCHETTIAugļu sinepes BOSCHETTI Mostarda di Mele Cotogne, 350g
Tikai 3 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €15,71 par kg -
JaunsAMBI PURAudumu un mēbeļu atsvaidzinātājs AMBI PUR Portofino, 385 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €14,29 par l -
AMBI PURAudumu un mēbeļu atsvaidzinātājs AMBI PUR Risveglio di Primavera, 385 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €14,29 par l -
-€3,10IzpārdotsLINDTPiena šokolādes Lieldienu zaķis LINDT Latte, 100g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €55,00 par kg€8,60 EUR -
-
IzpārdotsCASEIFICIO COLONNEMozzarella siers CASEIFICIO COLONNE Di Bufala Campana DOP, 2x125g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par kg -
IzpārdotsCASEIFICIO COLONNEMozzarella siers CASEIFICIO COLONNE Di Bufala Campana DOP, 5x50g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €22,00 par kg -
IzpārdotsLE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €25,00 par kg -
SMACIndukcijas plīts un dabīgā akmens virsmu tirīšanas līdzeklis SMAC, 500 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €9,17 par l